• برنامه امتحانی روز دهم 16 تیر ماه 1399


    جهت ورود به کلاس بر روی نام کلاس کلیک کنید.


     
    8 – 10 11 - 13 14 - 16

    مواد مرکب, ( 312278), گروه 30,
    جواد اسماعیل زاده, تعداد 28
     

    کلاس 101
     

    ریاضی مهندسی, ( 311977), گروه 30,
    مرتضی حاجی زاده, تعداد 26

     
    کلاس 101
     
    طراحی و انتخاب مواد مهندسی, ( 311918), گروه 30,
    فاطمه سعیدپور, تعداد 15

     
    کلاس 101


    عملیات واحد صنعتی, ( 311749), گروه 25,
    حبیب الله صالح آبادی, تعداد 22
     

    کلاس 102

     
    الکتروشیمی, ( 311759), گروه 25,
    مهری السادات اکرامی کاخکی, تعداد 43

     
    کلاس 102

    راهسازی, ( 311822), گروه 11,
    آرمین رحیمی, تعداد 25


    کلاس 102

     

    ارتعاشات مکانیکی, ( 311194), گروه 11,
    حدیث ژرفی, تعداد 17
     

    کلاس 103
     

    مکانیک سیالات ۱, ( 311185), گروه 11,
    مرتضی سعادت طرقی, تعداد 18

     
    کلاس 103
     
    انتقال حرارت 2, ( 311790), گروه 20,
    صدیقه عباسی, تعداد 23

     
    کلاس 103

    فیزیک۱, ( 30958), گروه 11,
    پروین عنایتی, تعداد 29
     

    کلاس 112
     

    اصول مهندسی زلزله و باد, ( 311845), گروه 11,
    امین خزائی, تعداد 21

     
    کلاس 112
     
    مدیریت کیفیت و بهره وری, ( 311424), گروه 1,
    سیداحسان احمدی, تعداد 42

     
    کلاس 112

    فیزیک۱, ( 30958), گروه 20,
    علی خرسند زاک, تعداد 32
     

    کلاس 201
     

    سیستم های اندازه گیری وتلورانس, ( 111265), گروه 11, یوسف لعل بهرامپور, تعداد 7

     
    کلاس 201
     
    تاریخ و تمدن اسلامی, ( 311271), گروه 4,
    محمد حسن بهنام فر, تعداد 38

     
    کلاس 201

    فتوگرامتری, ( 311872), گروه 11,
    صادق خانی کوشکی, تعداد 32

     
    کلاس 202
     

    جبر خطی, ( 311357), گروه 1,
    حمید دارابی, تعداد 15

     
    کلاس 202
     
    تاریخ و تمدن اسلامی, ( 311271), گروه 11,
    محمد حسن بهنام فر, تعداد 9

     
    کلاس 201

    فتوگرامتری, ( 311872), گروه 12,
    خالق حیدری, تعداد 23

     
    کلاس 203
     

    اصول طراحی کامپایلر, ( 311243), گروه 1,
    فتانه نودهی, تعداد 22
     

    کلاس 203
     
    تاریخ و تمدن اسلامی, ( 311271), گروه 6,
    محمد حسن بهنام فر, تعداد 35

     
    کلاس 201

    فیزیک۱, ( 30958), گروه 1,
    تکتم لعل مقدم,تعداد 31
     

    کلاس 211
     

    اصول طراحی کامپایلر, ( 311243), گروه 2,
    فتانه نودهی, تعداد 27

     
    کلاس 203
     
    تاریخ و تمدن اسلامی, ( 311271), گروه 7,
    محمد حسن بهنام فر, تعداد 17

     
    کلاس 201

    فیزیک۱, ( 30958), گروه 2,
    پروین عنایتی, تعداد 31

     
    کلاس 112
     

    الکترو مغناطیس, ( 311219), گروه 1,
    علی خرسند زاک, تعداد 14

     
    کلاس 211
     
    شناخت و انتخاب مواد فلزی, ( 311515), گروه 11,
    فاطمه سعیدپور, تعداد 3

     
    کلاس 101

    فیزیک۱, ( 30958), گروه 4,
    علی خرسند زاک, تعداد 24

     
    کلاس 201
     

    تستهای غیر مخرب و آز, ( 411291), گروه 11,
    حسن غفوریان نصرتی, تعداد 3
     

    کلاس 212
     
     
     

    مدارهای منطقی, ( 31163), گروه 1,
    علی رضا کربلایی, تعداد 14
     

    کلاس 212
     

    الکترو مغناطیس, ( 311489), گروه 11,
    علی خرسند زاک, تعداد 2

     
    کلاس 211
     
     
     

    سیستم های دیجیتال 2, ( 311251), گروه 1,
    مهدی نیستانی, تعداد 12
     

    کلاس 213
     

    مکانیک سیالات 1, ( 311924), گروه 11,
    مرتضی سعادت طرقی, تعداد 1

     
    کلاس 103
     
     
     

    مواد پیشرفته, ( 311926), گروه 11,
    جواد اسماعیل زاده, تعداد 3

     
    کلاس 101
     

    مکانیک سیالات 1, ( 311924), گروه 12,
    پویان فیضی, تعداد 2

     
    کلاس 213
     
     
     

    فیزیک۱, ( 30958), گروه 3,
    پروین عنایتی, تعداد 31

     
    کلاس 112
     

    ریاضی مهندسی, ( 310974), گروه 21,
    مرتضی حاجی زاده, تعداد 8

     
    کلاس 101
     
     
     

    فیزیک مکانیک, ( 111167), گروه 11,
    علی خرسند زاک, تعداد 1
     

    کلاس 201
     
     
     
     
     
     

     
     


     
پیوند های مفید دسترسی سریع ارتباط با ما
آدرس دانشگاه :
خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵

تلفن تماس :
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸
دورنگار : ۳۷۲۶۶۵۳۹-۰۵۸

پست الکترونیک :
info@esfarayen.ac.ir

فضای مجازی :
university_esfarayen