• سوالات متداول


  پرسش :  ریاست محترم دانشگاه اقای دکتر حیدری . من تا کنون 4 مقاله چاپ کردم و برای چاپ دیگر مقالات به دلیل کسری بودجه مورد سرزنش و عتاب قرار گرفته ام؟ کجای دنیا بدین روال رفتار میکند؟ متاسفم که نمیتوانم نام دانشکده را بیاورم.

  پاسخ: دانشجوی عزیزم سلام. مقاله خود را برای یک ژورنال خوب بفرستید. اغلب ژورنال های معتبر مبلغی دریافت نمی کنند.
  پرسش :  سلام خدمت آقا دکتر حیدری باعرض معذرت اساتیدی که اسمشون داخل دانشکدها نیست باید از کجا پیداشون کنیم خوشحال میشم جواب بدین با تشکر.

  پاسخ: دانشجوی عزیزم سلام. با مدیرگروه دانشکده در میان بگذارید.


  پرسش :  با سلام خدمت رئیس محترم دانشگاه صنعتی اسفراین من مدتی است که در مقطع لیسانس مهندسی کامپیوتر  شدم . اما برای ادامه تحصیل دانشگاه اسفراین مقطع ارشد و دکتری ندارد. و من هم نمیتوانم به شهر دیگری بروم . فقط من تنها نیستم .  خواهش میکنم از شما که فکری به حال ما بکنید . لطفا مقطع ارشد رشته نرم افزار  را قرار دهید تا ما بتونیم ادامه تحصیل بدیم . همه دوستان من یا دیگر ادامه ندادند یا  تعداد کمی به شهرهای دیگر رفتند. خواهش میکنم از شما من و دختران دیگری مثل من نمیتونند به شهر دیگر بروند .

  پاسخ: دانشجوی عزیزم سلام. دانشگاه به توسعه رشته های کامپیوتر علاقمند است ولی با توجه به الزامات وزارت علوم پس از جذب اساتید متخصص میسر خواهد بود.

   

درباره ما ...

 • شهرستان اسفراین به لحاظ امکانات فنی-مهندسی و صنعتی دارای جایگاهی ویژه و زمینه مساعد توسعه علمی می­ باشد.اهم وظایف و رسالت­ های ارزشمند و آینده­ ساز این دانشگاه را آموزش، پژوهش، تولید علم و فناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص، رفع نیازهای کشور با توجه به فضاهای صنعتی حاضر در شهرستان، ارتقاء و توسعه بنیادهای علمی، فرهنگی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی تشکیل می­ دهد.تحقق این اهداف اساسی وابسته به حضور اعضای هیات علمی توانمند از نظر علمی و فرهنگی، متخلّق به اخلاق علمی و دانشگاهی، دارای انگیزه و نگرش فکری تکامل­ یافته در جهت ارتقاء جایگاه دانش در سطح ملی و بین المللی و آماده ارائه خدمت به جامعه می باشد. لذا مجتمع آموزش عالی اسفراین بر آن است تا در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء این نقش و رسالت اساسی، اعضاء هیات علمی مورد نیاز خود را از بین فرهیختگان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه­های معتبر داخل و خارج کشور که به صورت تمام­ وقت در خدمت دانشگاه باشند،  استخدام  نماید .
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵