اخبار دانشگاه سه شنبه 7 آذر 1396 ساعت 8:32

دکتر مهدی قاسمی فرد به عنوان رئیس جدید بنیاد نخبگان خراسان‌شمالی منصوب شد

با حکم معاون علمی رئیس جمهور، رئیس جدید بنیاد ملی نخبگان استان خراسان شمالی منصوب شدبه گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین طی حکمی از سوی معاون علمی رئیس جمهور، دکتر مهدی قاسمی فرد عضو هیات علمی این مجتمع به عنوان رئیس بنیاد نخبگان خراسان‌شمالی منصوب شد.

دکتر مهدی قاسمی فرد٬ دانش‌آموخته دکترای رشته فیزیک از دانشگاه فردوسی مشهد و جزو نخبگان دارای تالیفات علمی و مقالات متعدد است.
وی در حال حاضر عضو هیات علمی با مرتبه دانشیاری مجتمع آموزش عالی اسفراین می باشد و عضویت پاره وقت در هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی و فردوسی مشهد نیز در سوابق کاری وی دیده می‌شود.

راه‌اندازی آزمایشگاه تحقیقاتی الکتروسرامیک در دانشگاه شهید بهشتی، معاونت آموزشی، پژوهشی و دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین٬ موسس و مدیرعامل شرکت فناوران دانش گستر سپهرآیین (تولیدکننده نانوپودرهای اکسیدی و نانوالکتروسرامیک)٬ عضو هیات نظارت دانشگاه‌های استان خراسان شمالی٬ راه‌اندازی دو آزمایشگاه تحقیقاتی فناوری نانو و انرژی‌های نوین از دیگر سوابق علمی و اجرایی رئیس جدید بنیاد نخبگان خراسان شمالی است.


منبع:   تعداد بازدید : 834 نوشته شده توسط: دانشگاه اسفراین

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

  • شهرستان اسفراین به لحاظ امکانات فنی-مهندسی و صنعتی دارای جایگاهی ویژه و زمینه مساعد توسعه علمی می­ باشد.اهم وظایف و رسالت­ های ارزشمند و آینده­ ساز این دانشگاه را آموزش، پژوهش، تولید علم و فناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص، رفع نیازهای کشور با توجه به فضاهای صنعتی حاضر در شهرستان، ارتقاء و توسعه بنیادهای علمی، فرهنگی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی تشکیل می­ دهد.تحقق این اهداف اساسی وابسته به حضور اعضای هیات علمی توانمند از نظر علمی و فرهنگی، متخلّق به اخلاق علمی و دانشگاهی، دارای انگیزه و نگرش فکری تکامل­ یافته در جهت ارتقاء جایگاه دانش در سطح ملی و بین المللی و آماده ارائه خدمت به جامعه می باشد. لذا مجتمع آموزش عالی اسفراین بر آن است تا در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء این نقش و رسالت اساسی، اعضاء هیات علمی مورد نیاز خود را از بین فرهیختگان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه­های معتبر داخل و خارج کشور که به صورت تمام­ وقت در خدمت دانشگاه باشند،  استخدام  نماید .
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵