اخبار دانشگاه سه شنبه 1 خرداد 1397 ساعت 12:55

برگزاری مانور امداد و نجات،تخلیه اضطراری و صعود و فرود از ارتفاع در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

کانون هلال احمر مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین، مانور امداد و نجات،تخلیه اضطراری و صعود و فرود از ارتفاع برگزاری کرد.

به  مناسبت هفته هلال احمر و به همت کانون هلال احمر مجتمع اموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین (هلما) و با همکاری مدیریت دانشجوئی و مدیریت فرهنگی و اجتماعی مانور امداد و نجات،تخلیه اضطراری و صعود و فرود از ارتفاع در خوابگاه ساریگل این مرکز انجام پذیرفت.
به گزارش روابط عمومی مجتمع، پوریا حبیب زاده مسئول کانون هلال احمر دانشگاه با اعلام این خبر، برگزاری این مانور را در راستای آمادگی برای شرایط بحرانی نظیر وقوع زلزله و سیل و دیگر بلایای طبیعی عنوان کرد.
دبیر کانون دانشجویی هلال احمر مجتمع اموزش عالی با اشاره به اینکه 10 نفر از نیروهای این جمعیت در مانور امروز حضور داشتند، تصریح کرد: همچنین یک دستگاه خودرو آمبولانس نیز در این مانور مورد استفاده قرار گرفت.
این مانور که با استقبال خوب دانشجویان نیز همراه بود، عملیات امدادرسانی، حمل مصدومان، کمک های اولیه، نجات از ارتفاع و تخلیه و  اسکان اضطراری توسط امدادگران این سازمان انجام شد.
شایان ذکر است با توجه به شعار “هر خانواده یک امدادگر” و پررنگ‌ تر شدن موضوع آموزش امداد و نجات در سطح دانشگاه‌‌ها، کانون هلال احمر دانشجویی دانشگاه دوره های آموزشی مقدماتی و پیشرفته کمک های اولیه و امداد و نجات را نیز در سطح دانشگاه برگزار خواهد کرد.منبع:   تعداد بازدید : 1079 نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

  • شهرستان اسفراین به لحاظ امکانات فنی-مهندسی و صنعتی دارای جایگاهی ویژه و زمینه مساعد توسعه علمی می­ باشد.اهم وظایف و رسالت­ های ارزشمند و آینده­ ساز این دانشگاه را آموزش، پژوهش، تولید علم و فناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص، رفع نیازهای کشور با توجه به فضاهای صنعتی حاضر در شهرستان، ارتقاء و توسعه بنیادهای علمی، فرهنگی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی تشکیل می­ دهد.تحقق این اهداف اساسی وابسته به حضور اعضای هیات علمی توانمند از نظر علمی و فرهنگی، متخلّق به اخلاق علمی و دانشگاهی، دارای انگیزه و نگرش فکری تکامل­ یافته در جهت ارتقاء جایگاه دانش در سطح ملی و بین المللی و آماده ارائه خدمت به جامعه می باشد. لذا مجتمع آموزش عالی اسفراین بر آن است تا در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء این نقش و رسالت اساسی، اعضاء هیات علمی مورد نیاز خود را از بین فرهیختگان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه­های معتبر داخل و خارج کشور که به صورت تمام­ وقت در خدمت دانشگاه باشند،  استخدام  نماید .
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵