اخبار دانشگاه چهار شنبه 14 شهریور 1397 ساعت 8:55

دکتر محمد حاتمی به عنوان معاون آموزش، پژوهش و دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین منصوب شد.

طی حکمی از سوی ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین، دکتر محمد حاتمی به عنوان معاون آموزش، پژوهش و دانشجویی این مجتمع منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین ، دکتر حیدری  رئیس مجتمع دکتر محمد حاتمی را به عنوان معاون آموزشی، پژوهشی، دانشجویی منصوب کرد.
در این مراسم که در محل اتاق ریاست برگزار شد از زحمات خانم دکتر عباسی معاونت پیشین تقدیر و تشکر شد و دکتر حاتمی به عنوان معاونت جدید معرفی شد.

 

 

منبع:   تعداد بازدید : 572 نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

  • شهرستان اسفراین به لحاظ امکانات فنی-مهندسی و صنعتی دارای جایگاهی ویژه و زمینه مساعد توسعه علمی می­ باشد.اهم وظایف و رسالت­ های ارزشمند و آینده­ ساز این دانشگاه را آموزش، پژوهش، تولید علم و فناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص، رفع نیازهای کشور با توجه به فضاهای صنعتی حاضر در شهرستان، ارتقاء و توسعه بنیادهای علمی، فرهنگی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی تشکیل می­ دهد.تحقق این اهداف اساسی وابسته به حضور اعضای هیات علمی توانمند از نظر علمی و فرهنگی، متخلّق به اخلاق علمی و دانشگاهی، دارای انگیزه و نگرش فکری تکامل­ یافته در جهت ارتقاء جایگاه دانش در سطح ملی و بین المللی و آماده ارائه خدمت به جامعه می باشد. لذا مجتمع آموزش عالی اسفراین بر آن است تا در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء این نقش و رسالت اساسی، اعضاء هیات علمی مورد نیاز خود را از بین فرهیختگان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه­های معتبر داخل و خارج کشور که به صورت تمام­ وقت در خدمت دانشگاه باشند،  استخدام  نماید .
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵