اخبار دانشگاه یکشنبه 5 آذر 1396 ساعت 9:30

برگزاری جشنواره غذا در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

به مناسبت هفته تربیت بدنی جشنواره غذاهای محلی با رویکرد سلامت با شرکت 30نفر از دانشجو در محل خوابگاه نیایش مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین برگزار شد.
به مناسبت هفته تربیت بدنی جشنواره غذاهای محلی با رویکرد سلامت با شرکت  30نفر از دانشجو در محل خوابگاه نیایش مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین هدف از برگزاری این برنامه ترویج تغذیه سالم، تهیه غذاهای محلی شهرهای مختلف ایران بود.
این جشنواره با حضور ریاست و جمعی از مسئولین دانشگاه برگزار شد که خانم ها کیافر و اکبرزاده به عنوان کارشناس تغذیه مرکز بهداشت شهرستان به عنوان داور، کار تست و ارزیابی و امتیاز دهی به غذاها را برعهده داشتند.
شرکت کنندگان در قالب گروه های  دو و سه نفری اقدام به طبخ  14 نوع غذا محلی از مناطق مختلف ایران کرده بود.
 در این جشنواره معیارهای امتیازدهی میزان نمک، سنتی بودن، ظاهر غذا و نحوه تزیین و.. بود.
در پایان غذای "مرغ ترش" خانم زینب لاریجانی مقام اول، غذاهای "فسنجان , قرمه سبزی " خانم ها الهه حسینی ، زهرا شاره ، راضیه هادی و زهرا پیرانی مشترکا دوم  و غذاهای  میرزا قاسمی " خانم فاطمه بیصوت و "دلمه" خانم مائده نوری مقام سوم را بدست آوردند.

 
 
 
 
 

منبع:   تعداد بازدید : 854 نوشته شده توسط: دانشگاه اسفراین

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

  • شهرستان اسفراین به لحاظ امکانات فنی-مهندسی و صنعتی دارای جایگاهی ویژه و زمینه مساعد توسعه علمی می­ باشد.اهم وظایف و رسالت­ های ارزشمند و آینده­ ساز این دانشگاه را آموزش، پژوهش، تولید علم و فناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص، رفع نیازهای کشور با توجه به فضاهای صنعتی حاضر در شهرستان، ارتقاء و توسعه بنیادهای علمی، فرهنگی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی تشکیل می­ دهد.تحقق این اهداف اساسی وابسته به حضور اعضای هیات علمی توانمند از نظر علمی و فرهنگی، متخلّق به اخلاق علمی و دانشگاهی، دارای انگیزه و نگرش فکری تکامل­ یافته در جهت ارتقاء جایگاه دانش در سطح ملی و بین المللی و آماده ارائه خدمت به جامعه می باشد. لذا مجتمع آموزش عالی اسفراین بر آن است تا در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء این نقش و رسالت اساسی، اعضاء هیات علمی مورد نیاز خود را از بین فرهیختگان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه­های معتبر داخل و خارج کشور که به صورت تمام­ وقت در خدمت دانشگاه باشند،  استخدام  نماید .
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵