اخبار دانشگاه یکشنبه 15 مهر 1397 ساعت 11:2

لینک واریز هزینه های کنفرانس

جهت واریز هزینه های کنفرانس به اینجا مراجعه نمایید . . .

هزینه شرکت در کنفرانس جهت دانشجویان به همراه ارائه مقاله: 1000000 ریال ( ارسال اسکن پشت و روی کارت دانشجویی الزامی می باشد)

 

 
 
 
 

پرداخت الکترونیکی
 

هزینه شرکت در کنفرانس جهت اعضای هیات علمی و متخصصین اسفراین به همراه ارائه مقاله: 1500000 ریال
 

        پرداخت الکترونیکی
 

هزینه شرکت در کنفرانس جهت شرکت کنندگان آزاد به همراه ارائه مقاله: 2000000 ریال
 

        پرداخت الکترونیکی
 

هزینه شرکت در کنفرانس به عنوان شرکت کننده آزاد بدون ارائه مقاله : 1000000 ریال
 

       پرداخت الکترونیکی


 


 

  • هزینه شرکت در کنفرانس جهت داوران مقالات با بیش از 5  مقاله داوری شده: مقاله اول رایگان
  • درصورت عدم تمایل به حضور در کنفرانس مبلغ 200000 ریال جهت چاپ پوستر مقالاتی که به صورت پوستر پذیرفته شده اند دریافت میگردد (لازم به ذکر است هزینه اخذ شده جهت چاپ پوستر پس از ثبت نام در کنفرانس و واریز هزینه ثبت نام قابل تایید می باشد).
  • در صورتی که تعداد مقالات ارائه شده توسط شرکت کنندگان بیش از یک مقاله باشد جهت مقالات اضافی مبلغ 50 درصد مقاله اول دریافت خواهد شد.
  • لطفا حداکثر تا تاریخ 97/06/30 نسبت به ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام اقدام فرمائید.عدم پرداخت به موقع هزینه ثبت نام به منزله انصراف از ارائه مقاله در کنفرانس می­باشد.

منبع:   تعداد بازدید : 373 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

  • شهرستان اسفراین به لحاظ امکانات فنی-مهندسی و صنعتی دارای جایگاهی ویژه و زمینه مساعد توسعه علمی می­ باشد.اهم وظایف و رسالت­ های ارزشمند و آینده­ ساز این دانشگاه را آموزش، پژوهش، تولید علم و فناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص، رفع نیازهای کشور با توجه به فضاهای صنعتی حاضر در شهرستان، ارتقاء و توسعه بنیادهای علمی، فرهنگی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی تشکیل می­ دهد.تحقق این اهداف اساسی وابسته به حضور اعضای هیات علمی توانمند از نظر علمی و فرهنگی، متخلّق به اخلاق علمی و دانشگاهی، دارای انگیزه و نگرش فکری تکامل­ یافته در جهت ارتقاء جایگاه دانش در سطح ملی و بین المللی و آماده ارائه خدمت به جامعه می باشد. لذا مجتمع آموزش عالی اسفراین بر آن است تا در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء این نقش و رسالت اساسی، اعضاء هیات علمی مورد نیاز خود را از بین فرهیختگان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه­های معتبر داخل و خارج کشور که به صورت تمام­ وقت در خدمت دانشگاه باشند،  استخدام  نماید .
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵