شنبه 23 آذر 1398 ساعت 16:4 - تعداد بازدید : 613 چاپ خبر
اخبار دانشگاه آیین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری و اعلام پژوهشگران و فن آوران برتر استانی
انتخاب اعضا هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین به عنوان پژوهشگران برگزیده استانی در آیین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین، آئین پایانی نمایشگاه هفته پژوهش،فناوری و فن بازار استان و تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری خراسان شمالی با حضور معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری،نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی، روسای دانشگاه های استان و مدیران دستگاه های اجرایی استان در سالن پیام نور دانشگاه بجنورد انجام پذیرفت.
در این مراسم از پژوهشگران برتر استان شامل پژوهشگران برتر دانشگاهی، دانش آموزی و دستگاههای اجرایی تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
همچنین در این برنامه آقایان دکتر محمد حاتمی و دکتر مهدی قاسمی فرد اعضا هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین به عنوان پژوهشگر برگزیده استانی در حوزه فنی و مهندسی و فن آور برتر استان با رای هیات داوران انتخاب گردیدند.
روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین کسب این موفقیت علمی را به این عزیزان و خانواده بزرگ مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین تبریک گفته و توفیق روز افزون در تمام عرصه های زندگی را برای این همکاران گرامی از خداوند منان مسئلت می نماید.
 


منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین #هفته_پژوهش

اخبار مرتبط

جایگاه مناسب کتابخانه مرکزی مجتمع آموزش عالی اسفراین درمیان 165 کتابخانه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور آمار ۱۶۵ کتابخانه زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات،‌ و فناوری در سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ در سامانة آمار کتابخانه‌ها (آک) منتشر شد
موفقیت طرح ارتباط با صنعت عضو هیات علمی مجتمع در جهت مدیریت منابع آبی پیشرفت چشمگیر قرارداد پژوهشی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در جهت توسعه مدیریت منابع آبی
گزارش تصویری برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه برگزاری امتحانات پایانی نیم سال اول سال تحصیلی 99-1398 به روایت تصویر
پیام تسلیت ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت شهادت سردار سلیمانی دکتر مصطفی حیدری رییس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در پیامی شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها