شنبه 23 آذر 1398 ساعت 16:4 - تعداد بازدید : 1154 چاپ خبر
اخبار دانشگاه آیین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری و اعلام پژوهشگران و فن آوران برتر استانی
انتخاب اعضا هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین به عنوان پژوهشگران برگزیده استانی در آیین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین، آئین پایانی نمایشگاه هفته پژوهش،فناوری و فن بازار استان و تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری خراسان شمالی با حضور معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری،نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی، روسای دانشگاه های استان و مدیران دستگاه های اجرایی استان در سالن پیام نور دانشگاه بجنورد انجام پذیرفت.
در این مراسم از پژوهشگران برتر استان شامل پژوهشگران برتر دانشگاهی، دانش آموزی و دستگاههای اجرایی تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
همچنین در این برنامه آقایان دکتر محمد حاتمی و دکتر مهدی قاسمی فرد اعضا هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین به عنوان پژوهشگر برگزیده استانی در حوزه فنی و مهندسی و فن آور برتر استان با رای هیات داوران انتخاب گردیدند.
روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین کسب این موفقیت علمی را به این عزیزان و خانواده بزرگ مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین تبریک گفته و توفیق روز افزون در تمام عرصه های زندگی را برای این همکاران گرامی از خداوند منان مسئلت می نماید.
 


منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین #هفته_پژوهش

اخبار مرتبط

راهنمای ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین راهنمای ثبت نام رشته های بدون کنکور مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین / مهلت ثبت نام تا ۱ شهریورماه
گزارش عملکرد مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در 4 سال گذشته گزارشی از مهمترین اقدامات،فعالیتها و دستاوردهای مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین از مهرماه 1395 لغایت خرداد ماه 1399
دیدار و گفتگوی مدیریت شعب بانک ملت استان با ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین مدیران بانک ملت استان و شهرستان با حضور در مجتمع آموزش عالی اسفراین با ریاست و مسئولین مجتمع دیدار و گفتگو کردند.
برگزاری مراسم تودیع و معارفۀ سرپرست دبیرخانۀ جذب اعضای هیئت علمی مجتمع در مراسمی با حضور ریاست مجتمع ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دکتر معصومه کرامتی، دکتر سمیه گرایلو به عنوان سرپرست جدید دبیرخانه جذب اعضای هیئت علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی گردید.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
پیوند های مفید دسترسی سریع ارتباط با ما
آدرس دانشگاه :
خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵

تلفن تماس :
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸
دورنگار : ۳۷۲۶۶۵۳۹-۰۵۸

پست الکترونیک :
info@esfarayen.ac.ir

فضای مجازی :
university_esfarayen