اخبار دانشگاه شنبه 6 آبان 1396 ساعت 15:5

سمینار کانون همیاران سلامت روان با حضور داشجویان ورودی جدید برگزار شد.

کانون همیاران سلامت روان مجتمع با همکاری مرکز مشاوره و سلامت اقدام . . .

کانون همیاران سلامت روان مجتمع آموزش عالی اسفراین با همکاری مرکز مشاوره و سلامت اقدام به برگزاری سمینار سال اولی ها کرد.
در این همایش محسن حیدری دبیر کانون همیاران سلامت روان مجتمع ضمن توضیحاتی در مورد اساسنامه کانون و فعالیت های کانون همیاران مشاور در سال گذشته به ضرورت ایجاد کانون همیارانسلامت  اشاره کردند.
     

وی افزود : کانون همیاران سلامت روان یک کانون غیر سیاسی است و به دغدغه های دانشجویان می پردازد. حیدری گفت:  در سال جاری ، 90%  ورودی های جدید عضو کانون همیاران سلامت روان شده اند. سپس آقای شیرازی ضمن خیر مقدم به ورودی های جدید، به توضیحاتی در مورد مرکز مشاوره پرداختند . در این همایش خانم جوادی به برنامه دانشگاه عاری از دخانیات و ضرورت آن  اشاره کردند که از این به بعد مجتمع آموزش عالی اسفراین یک دانشگاه عاری از دخانیات است و مصرف هر گونه مواد دخانی در دانشگاه و فضاهای متعلق به دانشگاه مثل خوابگاه ها ممنوع است.
پس از سخنرانی خانم جوادی کلیپ دکتر یعقوبی در مورد دانشگاه عاری از دخانیات پخش شد. سخنران بعدی خانم امانی یکی از مشاوران مجرب مر کز مشاوره بودند که به اهمیت مدیریت زمان و برنامه ریزی اشاره کردند. در ضمن در بین سخنرانی ها مسابقاتی از قبیل نقاشی با چشم بسته، حدس زدن کلمه بر اساس پانتومیم و نقاشی ، برگزار گردید. در پایان ضمن تقدیر از فعالین کانون همیاران سلامت روان، دانشجویان ورودی جدید پیمان ترک سیگار را امضا، کردند.

      

      

                                         
                      

منبع:   تعداد بازدید : 1195 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

  • شهرستان اسفراین به لحاظ امکانات فنی-مهندسی و صنعتی دارای جایگاهی ویژه و زمینه مساعد توسعه علمی می­ باشد.اهم وظایف و رسالت­ های ارزشمند و آینده­ ساز این دانشگاه را آموزش، پژوهش، تولید علم و فناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص، رفع نیازهای کشور با توجه به فضاهای صنعتی حاضر در شهرستان، ارتقاء و توسعه بنیادهای علمی، فرهنگی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی تشکیل می­ دهد.تحقق این اهداف اساسی وابسته به حضور اعضای هیات علمی توانمند از نظر علمی و فرهنگی، متخلّق به اخلاق علمی و دانشگاهی، دارای انگیزه و نگرش فکری تکامل­ یافته در جهت ارتقاء جایگاه دانش در سطح ملی و بین المللی و آماده ارائه خدمت به جامعه می باشد. لذا مجتمع آموزش عالی اسفراین بر آن است تا در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء این نقش و رسالت اساسی، اعضاء هیات علمی مورد نیاز خود را از بین فرهیختگان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه­های معتبر داخل و خارج کشور که به صورت تمام­ وقت در خدمت دانشگاه باشند،  استخدام  نماید .
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵