یکشنبه 29 تیر 1399 ساعت 15:58 - تعداد بازدید : 538 چاپ خبر
اخبار دانشگاه دیدار و گفتگوی مدیریت شعب بانک ملت استان با ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین
مدیران بانک ملت استان و شهرستان با حضور در مجتمع آموزش عالی اسفراین با ریاست و مسئولین مجتمع دیدار و گفتگو کردند.
مدیریت شعب بانک ملت استان و ریاست بانک ملت شعبه اسفراین با حضور در مجتمع آموزش عالی اسفراین با ریاست ،اعضا هیات رئیسه و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین دیدار  و گفتگو کردند.
در این دیدار دکتر مصطفی حیدری ریاست محترم مجتمع ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگوئی به مسئولین بانک ملت به بیان گزارش از فعالیتهای دانشگاه از بدو تاسیس تاکنون در حوزه ی اداری، مالی و عمرانی پرداخت و افزود:
بانک ملت با ارائه تسهیلات به مجموعه ی دانشگاه ها سابقه ی خوبی در اذهان دانشگا ها و مراکز آموزش عالی کشور به یادگار گذاشته و ما نیز از رشد و گستر ش همکاری با این بانک در حوزه های مالی و اعتباری استقبال می کنیم.
در ادامه آقای قاسم زاده مدیریت شعب بانک ملت استان ضمن بیان گزارشی از فعالیت های این بانک در حوزه ی آموزش عالی به بیان نکاتی در خصوص همکاری موثر دانشگاه و بانک در حوزه ی مالی و اعتباری پرداخت .
در این دیدار که ریاست بانک ملت شعبه اسفراین و معاونت اداری و مالی و مدیران مالی و طرح و برنامه مجتمع نیز حضور داشته،حاضرین در خصوص رشد و گسترش همکاری دانشگاه و بانک ملت به بیان نظرات خود پرداخته و در پایان مقرر گردید در خصوص اجرائی شدن موارد همکاری در قالب تفاهم نامه از سوی مدیریت بانک ملت استان پیگیری های لازم صورت پذیرد.


 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

برگزاری مراسم غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام مراسم تجدید میثاق با آرمان‌های شهیدان و عطر افشانی مزار مطهر شهدای گمنام مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت هفته دفاع مقدس
دستاوردهای جدید حوزه پژوهش و فناوری مجتمع آموزش عالی اسفراین عضویت فعال در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی (labsnet) و خرید تجهیزات پژوهشی و تجهیز آزمایشگاه مرکزی مجتمع
برنامه کلاسی ترم جدید شروع کلاس های ترم اول 1400-1399
گزارش تصویری افتتاح پروژه های ورزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
پیوند های مفید دسترسی سریع ارتباط با ما
آدرس دانشگاه :
خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵

تلفن تماس :
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸
دورنگار : ۳۷۲۶۶۵۳۹-۰۵۸

پست الکترونیک :
info@esfarayen.ac.ir

فضای مجازی :
university_esfarayen