اخبار دانشگاه یکشنبه 14 آبان 1396 ساعت 13:45

حضور ریاست مجتمع در مراسم گرامیداشت 13 آبان

دکتر حیدری به اتفاق جمعی از همکاران و دانشجویان در مراسم . . .به گزارش روابط عمومی مجتمع ، دکتر حیدری به اتفاق جمعی از همکاران و دانشجویان در مراسم بزرگداشت یوم ا.. 13 آبان شرکت کردند.

      

دکتر حیدری با تاکید بر اهمیت این روز بزرگ در تاریخ انقلاب گفت: 13 آبان یاد آور سه واقعه مهم در تاریخ ایران است. تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه در سال 1343، گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دانش‌آموز در سال 1357 و تسخیر لانه جاسوسی در سال 1358، عنوان این سه واقعه تاریخی است که نمی‌توان هیچ یک را از نظر اهمیت نسبت به دیگری اولی تر دانست چرا که هر کدام در دوره وقوع، تاثیر گذاری خاص خود را داشته و شرایط کشور را به نحوی تغییر داده‌اند.
  
     

     
 

منبع:   تعداد بازدید : 905 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

  • شهرستان اسفراین به لحاظ امکانات فنی-مهندسی و صنعتی دارای جایگاهی ویژه و زمینه مساعد توسعه علمی می­ باشد.اهم وظایف و رسالت­ های ارزشمند و آینده­ ساز این دانشگاه را آموزش، پژوهش، تولید علم و فناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص، رفع نیازهای کشور با توجه به فضاهای صنعتی حاضر در شهرستان، ارتقاء و توسعه بنیادهای علمی، فرهنگی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی تشکیل می­ دهد.تحقق این اهداف اساسی وابسته به حضور اعضای هیات علمی توانمند از نظر علمی و فرهنگی، متخلّق به اخلاق علمی و دانشگاهی، دارای انگیزه و نگرش فکری تکامل­ یافته در جهت ارتقاء جایگاه دانش در سطح ملی و بین المللی و آماده ارائه خدمت به جامعه می باشد. لذا مجتمع آموزش عالی اسفراین بر آن است تا در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء این نقش و رسالت اساسی، اعضاء هیات علمی مورد نیاز خود را از بین فرهیختگان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه­های معتبر داخل و خارج کشور که به صورت تمام­ وقت در خدمت دانشگاه باشند،  استخدام  نماید .
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵