اخبار دانشگاه شنبه 6 آبان 1396 ساعت 11:51

سرای دانشجویی ساریگل با مساعدت صندوق رفاه دانشجویان تجهیز شد

دانشجویان این مجتمع در سال تحصیلی جدید در سرای دانشجویی ساریگل . . .

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین دانشجویان این مجتمع در سال تحصیلی جدید در سرای دانشجویی ساریگل اسکان یافتند.
ریاست مجتمع گفت : این سرای دانشجویی در مساحتی بالغ بر 7هزار متر مربع و محوطه ی مجتمع واقع می باشد.

دکتر مصطفی حیدری افزود : با مساعدت های سازمان امور دانشجویان و صندوق رفاه دانشجویی بخش اعظمی از این سرا تجهیز و در اختیار دانشجویان جدید الورود و معدل الف های سنوات گذشته قرار گرفت.

وی در ادامه بیان کرد: در حال حاضر نزدیک به 300 نفر دانشجو در آن اسکان یافته اندکه در صورت تخصیص اعتبار و تجهیز کامل آن ، ظرفیت این سرا بالغ بر 480 نفر می باشد.

دکتر حیدری ضمن تقدیر و تشکر از دکتر صدیقی  معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان و همچنین مهندس یزدانمهر  مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وهمکارانشان گفت: ارتقای رفاه دانشجویی از دغدغه های مهم ما میباشد و در این زمینه امور قابل قبولی صورت گرفته است.

رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در پایان افزود : ساخت سرای دانشجویان دختران اولویت دیگر ماست که انشاالله با حمایت های صندوق رفاه دانشجویان در سال تحصیلی آینده آماده بهره برداری خواهد شد و تمامی دختران این مجتمع در فضایی آرام و امن ساکن خواهند شد.

منبع:   تعداد بازدید : 619 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

  • شهرستان اسفراین به لحاظ امکانات فنی-مهندسی و صنعتی دارای جایگاهی ویژه و زمینه مساعد توسعه علمی می­ باشد.اهم وظایف و رسالت­ های ارزشمند و آینده­ ساز این دانشگاه را آموزش، پژوهش، تولید علم و فناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص، رفع نیازهای کشور با توجه به فضاهای صنعتی حاضر در شهرستان، ارتقاء و توسعه بنیادهای علمی، فرهنگی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی تشکیل می­ دهد.تحقق این اهداف اساسی وابسته به حضور اعضای هیات علمی توانمند از نظر علمی و فرهنگی، متخلّق به اخلاق علمی و دانشگاهی، دارای انگیزه و نگرش فکری تکامل­ یافته در جهت ارتقاء جایگاه دانش در سطح ملی و بین المللی و آماده ارائه خدمت به جامعه می باشد. لذا مجتمع آموزش عالی اسفراین بر آن است تا در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء این نقش و رسالت اساسی، اعضاء هیات علمی مورد نیاز خود را از بین فرهیختگان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه­های معتبر داخل و خارج کشور که به صورت تمام­ وقت در خدمت دانشگاه باشند،  استخدام  نماید .
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵