اخبار دانشگاه یکشنبه 14 آبان 1396 ساعت 11:36

گزارش برنامه های هفته تربیت بدنی مجتمع بخش بانوان

هفته تربیت بدنی با شعار هفته دانشجو، مهر، تندرستی از چهارشنبه 96/07/26 تا . . .

 
گزارش برنامه های هفته تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین بخش بانوان
 
نیمسال اول سال تحصیلی 97-96


 

به مناسبت هفته تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین برنامه های ویژه این هفته را به شرح ذیل برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع  ویژه برنامه های  هفته تربیت بدنی با شعار هفته دانشجو، مهر، تندرستی از چهارشنبه 96/07/26  تا سه شنبه 96/08/02 در این مجتمع برگزار گردید.

                                                          


روز اول از هفته تربیت بدنی  در روز  چهارشنبه مورخ  96/07/26  به عنوان اولین روز هفته تربیت بدنی  با شعار ورزش، نشاط در محیط­های ورزش دانشگاهی برای اولین بار در مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی بین 60  نفر از دانشجویان  مسابقات لیوان چینی برگزار گردید و با استقبال خوبی از جانب دانشجویان همراه شد. در پایان این مسابقه خانمها فاطمه سعیدی، آذر خاکی ،  فروغ تقی پور به ترتیب اول تا سوم شدند.

روز دوم از هفته تربیت بدنی  
96/07/27  در روز پنجشنبه دومین روز  از هفته تربیت بدنی با شعار  دانشجو، ورزش در خوابگاه و پیشرفت تحصیلی، یک دوره مسابقات طناب زنی در خوابگاههای دخترانه­ی نیایش و توحید با استقبال 70  نفر از دانشجویان  برگزار گردید.
که خانم­ها  ساجده هدایتی و عرفانه نعمتی  مقام اول این رقابت را به ترتیب از خوابگاه نیایش و توحید بدست آوردند.از خوابگاه نیایش فاطمه میردار و زینب زارعی از خوابگاه توحید به مقام دوم دست یافتند.مقام سوم در خوابگاه نیایش به پوران نصرالهی ودر خوابگاه توحید به  فروغ نقی پور رسید.

در روز جمعه مورخ  96/07/28  همایش پیاده روی در روستای توریستی رویین با حضور 80  نفر از دانشجویان از صبح ساعت 8  با صرف صبحانه در محل سرچشمه روستای رویین با شعار روز دانشجو، ورزش و محیط زیست آغاز گردید. در ادامه مسابقه پر هیجان داژبال بین دانشجویان در همان مکان برگزار شد.
در چهارمین روز از هفته تربیت بدنی  با شعار روز دانشگاه و آرامش روانی و نشاط اجتماعی دانشجو، کارگاه آموزشی سلامت روان و ورزش  در سالن ورزشی با حضور45 نفر از دانشجویان علاقه مند برگزار گردید. در این کارگاه خانم یارشیر در رابطه با اهمیت نشاط اجتماعی تاثیر ورزش بر آرامش روانی و مکانیسم اثر ورزش بر جسم و روان صحبت گردید.
مسابقه طناب کشی با حضور 30نفر از دانشجویان انجام شد. در این مسابقات دانشجویان در تیمهایی با محدودیت وزنی 320 با یکدیگر به رقابت پرداختند.
در انتها قلی زاده، لال عرب، هاشمی، پذیرا، دهجوریان، کروژده  مقام اول ،تیم  فراشیانی، آخری، خاکپور، خاکی، بیصوت مقام دوم را کسب نمودند.

در پنجمین روز از این هفته مسابقات دارت با حضور 30نفر از دانشجویان برگزار گردید. پس از رقابت دانشجویان در دور اول مسابقات 8 نفر برتر انتخاب و به روش حذفی به رقابت پرداختند و در پایان  خانمها  زهرا منصوری ، فاطمه میردار و سیمین محمدی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب نمودند.

همچنین در روز ششم  با شعار روز دانشجو، ورزش و فرهنگ شهروندی و توسعه پایدار کارگاه آموزشی سلامت زنان با مدرسی خانم بدری با  موضوع پوکی استخوان در راستای ارتقای سلامت جسمی دانشجویان در محل سالن ورزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.

برگزاری مسابقه هفت سنگ مهارتی و فوتبال دستی

مسابقات هفت سنگ با حضور 30 نفر از دانشجویان مجتمع برگزار گردید و پس از پایان مسابقات خانمها مبینا لال عرب،مینا کروژده و زهرا منصوری به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کردند. مسابقات فوتبال دستی با حضور 30نفر از دانشجویان در سالن ورزشی مجتمع برگزار گردید. پس از پایان این در رقابتها که به صورت تک حذفی انجام گردید تیم توئی و تکتم صمدیه مقام اول و تیم سیمین محمدی زاده و فاطمه جاودان مقام دوم را کسب نمودند.

در آخرین روز از هفته تربیت بدنی یک دوره مسابقات فوتسال درون دانشگاهی با حضور 5 تیم در یک گروه به صورت دوره ای  برگزار گردید. پس پایان این رقابتها تیم اول با حضور خانمها مبینا لال عرب، پوران نصرالهی، فاطمه شیرزاد، محدثه توئی و فرزانه اکبرزاده 6 امتیاز مقام اول و تیم دوم با حضور خانمها سیمین محمدی زاده، زهرا منصوری، فاطمه پورالماسی، فاطمه جوان، نادیا پرواره با کسب 4 امتیاز مقام دوم را بدست  آوردند.

از برنامه های آتی مربوط به هفته تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین می توان به برگزاری جشنواره غذاهای محلی با رویکرد غذای سالم روز دوشنبه 96/08/08  و در محل خوابگاه نیایش و مسابقات والیبال  اشاره کرد. از برگزیدگان در مسابقات هفته تربیت بدنی در مراسم بزرگداشت روز دانشجو تقدیر به عمل می آید.


             


             

        
 
 

منبع:   تعداد بازدید : 1728 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

  • شهرستان اسفراین به لحاظ امکانات فنی-مهندسی و صنعتی دارای جایگاهی ویژه و زمینه مساعد توسعه علمی می­ باشد.اهم وظایف و رسالت­ های ارزشمند و آینده­ ساز این دانشگاه را آموزش، پژوهش، تولید علم و فناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص، رفع نیازهای کشور با توجه به فضاهای صنعتی حاضر در شهرستان، ارتقاء و توسعه بنیادهای علمی، فرهنگی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی تشکیل می­ دهد.تحقق این اهداف اساسی وابسته به حضور اعضای هیات علمی توانمند از نظر علمی و فرهنگی، متخلّق به اخلاق علمی و دانشگاهی، دارای انگیزه و نگرش فکری تکامل­ یافته در جهت ارتقاء جایگاه دانش در سطح ملی و بین المللی و آماده ارائه خدمت به جامعه می باشد. لذا مجتمع آموزش عالی اسفراین بر آن است تا در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء این نقش و رسالت اساسی، اعضاء هیات علمی مورد نیاز خود را از بین فرهیختگان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه­های معتبر داخل و خارج کشور که به صورت تمام­ وقت در خدمت دانشگاه باشند،  استخدام  نماید .
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵