اخبار دانشگاه سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 ساعت 9:16

آیت الله " مهمان نواز" دار فانی را وداع گفت

آیت الله حبیب الله مهمانواز، نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری پس از عمری مجاهدت بعد از ظهر یکشنبه دار فانی را وداع گفت.

آیت الله حبیب الله مهمانواز، نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری پس از عمری مجاهدت بعد از ظهر یکشنبه دار فانی را وداع گفت.

وی نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سابق بجنورد بود و سالیان متمادی در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی به انجام وظیفه پرداخت.

آیت الله مهمان نواز متولد سال ۱۳۰۵ در روستای کاریزک کال نیشابور بود.

آیت الله مهمان نواز، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و در هجدهم شهریورماه سال ۱۳۵۹، با حکم امام خمینی(ع) به عنوان امام جمعه بجنورد منصوب شد و بعد از ۳۲ سال اقامه نماز این شهر، به دلیل کهولت سن و وضعیت جسمانی ضعیف، از این سمت کناره گیری کرد.


منبع:   تعداد بازدید : 356 نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

  • شهرستان اسفراین به لحاظ امکانات فنی-مهندسی و صنعتی دارای جایگاهی ویژه و زمینه مساعد توسعه علمی می­ باشد.اهم وظایف و رسالت­ های ارزشمند و آینده­ ساز این دانشگاه را آموزش، پژوهش، تولید علم و فناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص، رفع نیازهای کشور با توجه به فضاهای صنعتی حاضر در شهرستان، ارتقاء و توسعه بنیادهای علمی، فرهنگی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی تشکیل می­ دهد.تحقق این اهداف اساسی وابسته به حضور اعضای هیات علمی توانمند از نظر علمی و فرهنگی، متخلّق به اخلاق علمی و دانشگاهی، دارای انگیزه و نگرش فکری تکامل­ یافته در جهت ارتقاء جایگاه دانش در سطح ملی و بین المللی و آماده ارائه خدمت به جامعه می باشد. لذا مجتمع آموزش عالی اسفراین بر آن است تا در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء این نقش و رسالت اساسی، اعضاء هیات علمی مورد نیاز خود را از بین فرهیختگان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه­های معتبر داخل و خارج کشور که به صورت تمام­ وقت در خدمت دانشگاه باشند،  استخدام  نماید .
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵