اخبار دانشگاه چهار شنبه 1 آذر 1396 ساعت 10:12

بازدید معاون امور دانشجویان صندوق رفاه از مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

معاون امور دانشجویان صندوق رفاه وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری : مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین از زیرساخت های خوبی برخوردار است و تلاشهای صورت گرفته قابل قبول است.

  


معاون امور دانشجویان صندوق رفاه وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری : مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین از زیرساخت های خوبی برخوردار است و تلاشهای صورت گرفته قابل قبول است.
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین دکتر فریبرز سجادی معاون امور دانشجویان صندوق رفاه پیرو بازدیدهای دوره ای صندوق رفاه که به منظور ارزیابی عملکرد و زیرساخت های دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور صورت می گیرد از این مجتمع بازدید کرد.
در این بازدید دکتر سجادی از خوابگاه تازه تاسیس ساریگل و آشپزخانه نیمه صنعتی این مجتمع که هر دو پروژه با حمایت های مالی صندوق رفاه به رشد قابل قبولی در جهت ارائه خدمات به دانشجویان رسیده اند دیدن کرد.
همچنین بازدید از سایر اماکن مجتمع از قبیل سلف سرویس ها ، سالن های ورزشی و زمین چمن،آزمایشگاه ها، کارگاه ها ، سالن همایش 1000 نفری مهرگان و  ساختمان های آموزشی و پژوهشی از دیگر بخش های برنامه حضور معاون امور دانشجویی صندوق رفاه بود.
پس از بازدید از مجتمع ، جلسه ای با حضور دکتر حیدری رئیس مجتمع و جمعی از مدیران برگزار شد که دکتر سجادی از وضعیت کلی مجتمع ابراز خرسندی کردند و تلاشهای صورت گرفته را مثال زدنی عنوان کردند.
وی افزود: حمایت های بیشتر از این مجتمع را در برنامه های آتی صندوق رفاه دانشجویان قرار خواهیم داد.
در ادامه دکتر حیدری رئیس مجتمع ضمن ابراز خرسندی و تقدیر از حضور معاون امور دانشجویان صندوق رفاه و هیات همراه افزود: امیدواریم بتوانیم با حمایت های صندوق رفاه دانشجویی در بهبود کیفیت خدمات رفاهی دانشجویان این مجتمع موثر باشیم .
وی با اشاره به بهره گیری این مجتمع از ظرفیت خیرین در حوزه خوابگاه سازی افزود: با حمایت خیرین توانسته ایم پروژه احداث خوابگاه خیرساز دختران را با متراژ 2200 متر مربع، ظرفیت 200  نفر و اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال شروع کنیم که تاکنون حدود 7 میلیارد ریال اعتبار از محل کمک خیرین جذب شده است.
دکتر حیدری در پایان خاطر نشان کرد: امید است با حمایت های صندوق رفاه و با توجه به ضرورت ایجاد خوابگاه برای دختران، در سال جاری شاهد افتتاح و بهره برداری از این پروژه خوابگاهی باشیم.
 

منبع:   تعداد بازدید : 1141 نوشته شده توسط: دانشگاه اسفراین

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

  • شهرستان اسفراین به لحاظ امکانات فنی-مهندسی و صنعتی دارای جایگاهی ویژه و زمینه مساعد توسعه علمی می­ باشد.اهم وظایف و رسالت­ های ارزشمند و آینده­ ساز این دانشگاه را آموزش، پژوهش، تولید علم و فناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص، رفع نیازهای کشور با توجه به فضاهای صنعتی حاضر در شهرستان، ارتقاء و توسعه بنیادهای علمی، فرهنگی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی تشکیل می­ دهد.تحقق این اهداف اساسی وابسته به حضور اعضای هیات علمی توانمند از نظر علمی و فرهنگی، متخلّق به اخلاق علمی و دانشگاهی، دارای انگیزه و نگرش فکری تکامل­ یافته در جهت ارتقاء جایگاه دانش در سطح ملی و بین المللی و آماده ارائه خدمت به جامعه می باشد. لذا مجتمع آموزش عالی اسفراین بر آن است تا در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء این نقش و رسالت اساسی، اعضاء هیات علمی مورد نیاز خود را از بین فرهیختگان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه­های معتبر داخل و خارج کشور که به صورت تمام­ وقت در خدمت دانشگاه باشند،  استخدام  نماید .
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵