پنجشنبه 2 بهمن 1399 ساعت 13:33 - تعداد بازدید : 1767 چاپ خبر
اخبار دانشگاه دیدار و گفتگوی معاونت و مدیران بانک مسکن استان با سرپرست و مسئولین مجتمع آموزش عالی اسفراین
معاونت بانک مسکن استان، به همراه مدیران استان و رئیس شعبه اسفراین با سرپرست ،اعضا هیات رئیسه و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین دیدار و گفتگو کردند.
معاونت بانک مسکن خراسان شمالی با همراه مدیران بازاریابی و اعتبارات استان و رئیس و مسئولین شعبه مرکزی شهرستان اسفراین با حضور در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین ، با دکتر علی خرسند زاک،سرپرست مجتمع ، اعضا هیات رئیسه و مدیران حوزه ی اداری، مالی و طرح و برنامه دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار دکتر علی خرسند زاک سرپرست محترم مجتمع آموزش عالی اسفراین ،ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگوئی به مسئولین بانک مسکن گزارشی از فعالیتهای دانشگاه در حوزه ی اداری، مالی،عمرانی و زمینه های همکاری مشترک ارائه نمود.
در ادامه آقای نوروزی پور معاونت بانک مسکن استان و دیگر مسئولین بانک ضمن بیان گزارشی از فعالیت های این بانک در حوزه ی مسکن به بیان نکاتی در خصوص همکاری موثر دانشگاه و بانک در حوزه ی مالی و اعتباری و پرداخت تسهیلات پرداخته و از آمادگی این بانک برای همکاری موثر با دانشگاه استقبال نمودند .
همچنین در این دیدار انجام رسالت اجتماعی بانک در حوزه ی آموزش عالی و همکاری در حوزه های مالی و اعتباری ،اخذ تسهیلات جهت تعاونی مسکن کارکنان و اعضا هیات علمی و کمک به تامین مسکن همکاران،انعقاد تفاهم نامه های همکاری مشترک فی مابین مجتمع آموزش عالی اسفراین و بانک مسکن و پرداخت تسهیلات به کارکنان و اعضا هیات علمی مورد بحث،بررسی و تبادل نظر حاضرین قرار گرفت و مقرر گردید در خصوص اجرائی شدن موارد فوق الذکر از سوی مدیران بانک و دانشگاه پیگیری های لازم صورت پذیرد.

 


منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین #بانک_مسکن

اخبار مرتبط

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند تفاهم‌نامه همکاری مجتمع آموزش عالی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی به منظور هم افزایی، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌ها و منابع و تقویت و برقراری ارتباط نظام‌مند منعقد شد.
برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 98 مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
آئین نکوداشت دهه سرآمدی آموزش و تجلیل از سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با دهه سرآمدی آموزش و روز استاد،سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی و تجلیل شدند.
بازدید ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه 9 از دانشگاه اسفراین ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه ۹ کشور از فضاها و توانمندی های دانشگاه فنی مهندسی اسفراین در حوزه تربیت بدنی بازدید کردند


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
برگزاری مراسم شب‌های قدر در دانشگاه سه شنبه 29 فروردین 1402 ساعت 12:18