یکشنبه 1 خرداد 1401 ساعت 14:17 - تعداد بازدید : 695 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری مراسم بزرگداشت هفته آموزش و معرفی و تجلیل از برگزیدگان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین
با حضور ریاست محترم و اعضا هیات رئیسه مراسم بزرگداشت هفته آموزش و تجلیل از برگزیدگان حوزه ی آموزش مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
در نشستی با حضور دکتر خرسند زاک ریاست دانشگاه،اعضا هیات رئیسه، مدیریت آموزش و مدیران گروه و جمعی از اعضا هیات علمی، اساتید و اعضا هیات علمی برگزیده دانشگاه در سال تحصیلی ۱۴۰۱_۱۴۰۰ معرفی گردیده و مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفتند. دکتر خرسند زاک ریاست دانشگاه در سخنانی در این آئین ، با تاکید بر اهمیت حوزه ی آموزش به عنوان یکی از ارکان اصلی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از زحمات و مساعی ارزشمند تمامی اعضای هیأت علمی فرهیخته ، اساتید گرانقدر و مدیران و همکاران حوزه آموزش دانشگاه به ویژه در شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا تقدیر و قدردانی نمود.
دکتر مرتضی سعادت طرقی معاونت محترم آموزشی و پژوهشی نیز در این نشست ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای مدیریت و پرسنل آموزش و مدیران گروه و با اشاره به این مهم که مجتمع آموزش عالی اسفراین به خوبی و با کمترین مشکلات موفق به بازگشایی دانشگاه و از سرگیری آموزش حضوری گردیده است،انجام این مهم را حاصل همکاری تمامی ارکان دانشگاه دانست و از زحمات تمامی همکاران و اعضا محترم هیات علمی در خصوص انجام این مهم تقدیر و قدردانی نموده و گزارشی از مهم ترین فعالیتها و اقدامات صورت گرفته در حوزه ی آموزش در سال تحصیلی گذشته و اولویت های پیش و روی دانشگاه در حوزه ی آموزش را بیان نمود.
 
در پایان این نشست نیز برگزیدگان حوزه ی آموزشی دانشگاه توسط معاونت آموزشی به شرح ذیل اعلام گردیده و مورد تقدیر و قدردانی قرار گرفتند:
 
دانشکده مهندسی مکانیک و عمران و علوم مهندسی: جناب آقای دکتر امین خزائی
دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر و صنایع: جناب آقای دکتر آبتین بوستانی
دانشکده مهندسی مواد و شیمی و ایمنی: جناب آقای دکتر میثاق قمری
گروه علوم پایه و معارف:  سرکار خانم دکتر مهری السادات اکرامی
اساتید مدعو:  سرکار خانم فاطمه اسحاقی

 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #بزرگداشت_هفته_آموزش #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

مشخصات و شرايط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت آزمون سراسری 1401 مشخصات و شرايط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت آزمون سراسری 1401 به شرح زیر می باشد.
موفقیت اعضا هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در اخذ گواهی ثبت اختراع ثبت اختراع وسیله شناسایی جدید مواد با عنوان " طراحی چیدمان آزمایشگاهی جهت کاهش طیف پس زمینه در طیف سنج پوزیترونی پهن شدگی دوپلری" توسط اعضای هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین
دیدار سرپرست دانشگاه با امام جمعه محترم شهرستان دکتر محمد حاتمی سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین با حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه محترم شهرستان دیدار کرد.
با حکم وزیر علوم،تحقیقات و فناوری سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین منصوب شد دکتر محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر "محمد حاتمی" را به عنوان "سرپرست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین" منصوب کرد.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها