شنبه 30 آذر 1398 ساعت 12:18 - تعداد بازدید : 3170 چاپ خبر
اخبار دانشگاه نشست هم اندیشی سالروز وحدت حوزه و دانشگاه در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار شد
نشست هم اندیشی اساتید حوزه و دانشگاه با حضور امام جمعه محترم شهرستان،مدیریت و اساتید حوزه و ریاست ، مدیران و اعضا هیات علمی دانشگاه در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین نشست هم اندیشی اساتید و مسئولین حوزه و دانشگاه به مناسبت سالروز وحدت حوزه و دانشگاه و با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدیان امام جمعه محترم شهرستان،حجت الاسلام و المسلمین پروین ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسفراین،حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی ریاست حوزه علمیه شهرستان،اساتید و فضلا حوزه  و اعضا هیات رئیسه،مدیران و اعضا هیات علمی دانشگاه به میزبانی مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
در این نشست دکتر مصطفی حیدری،ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان حاضر در جلسه گزارش جامعی از فعالیتهای دانشگاه در سال جاری و برنامه های پیش و رو در حوزه های آموزشی و پژوهشی،فرهنگی و دانشجوئی ارائه نمود.
ایشان در ادامه  ضمن قدردانی از حمایت های امام جمعه محترم و دیگر مسئولین شهرستانی بر ضرورت وحدت و هم افزایی حوزه و دانشگاه به عنوان دو نهاد تاثیرگذار در جامعه تاکید کرد.
در ادامه برنامه نیز مدیریت حوزه علمیه شهرستان در سخنانی به بیان گزارشی از فعالیتها و اقدامات صورت گرفته توسط حوزه علمیه حضرت ولی عصر(عج) شهرستان پرداخت و افزود:
این نهاد آماده همکاری با اساتید دانشگاه در برگزاری دوره های مشترک برای دانشجویان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی می باشد.
حجت الاسلام و المسلمین محمدیان امام جمعه محترم شهرستان نیز به عنوان دیگر سخنران حاضر در این مراسم با بیان اینکه برگزاری این جلسات باعث خوشحالی دوستان و ناراحتی دشمنان این نظام و انقلاب می باشد عنوان کرد:وحدت حوزه و دانشگاه باید در عمل نمود و تجلی یابد.
ایشان در ادامه با اشاره به رسالت مهم دانشگاه و حوزه در تربیت نسل جوان ، براهمیت سنین جوانی تاکید نموده و از مسئولین حوزه و دانشگاه خواستند با برگزاری نشست ها،جلسات و دوره های آموزشی نسل جوانی انقلابی و مزین به علم و تقوا را جهت حضور در جامعه آماده نمایند.

 

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت اطلاعیه مدیریت آموزشی دانشگاه در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت
برگزاری همایش پیاده روی همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار دلها همایش پیاده روی همکاران دانشگاه به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید
موفقیت طرح پژوهشی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین نتایج طرح پژوهشی مشترک دکتر محمد خوران با شرکت ویژن کو با عنوان بررسی و شناسایی عوامل موثر بر عیوب تولید تیغه برف پاک کن و مشاوره جهت رفع نیاز فناورانه به مرحله تولید رسید
امضا تفاهم نامه فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج تفاهم نامه همکاری فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج در راستای گسترش ارتباط دانشگاه و صنعت و تاسیس مرکز مطالعات بین المللی انرژی منعقد گردید.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها