چهار شنبه 14 آبان 1399 ساعت 14:14 - تعداد بازدید : 2818 چاپ خبر
اخبار دانشگاه ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری 99

 

ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری 99

 

بدین وسیله آغاز سال تحصیلی جدید را خدمت شما دانشجویان و فرهیختگان عزیز تبریک عرض می کنیم؛ از این که مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین را جهت ادامه تحصیلات خود انتخاب نموده اید، بسیار خرسندیم و ورود شما را به این دانشگاه خوش آمد می گوییم.

به استحضار پذیرفته شدگان کنکور سراسری 1399 می رساند با توحه با اینکه کلاسهای درس به صورت کاملاً الکترونیک و مجازی برگزار می گردد از مراجعه حضوری به دانشگاه قویاً خودداری نموده و بدون توجه به تاریخ های اعلام شده ی سازمان سنجش آموزش کشور فقط راهنماییهای این اطلاعیه را دنبال کنید و پس از آغاز ثبت نام اینترنتی نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید.

زمان ثبت نام اینترنتی تا پایان 1399/08/22 می باشد. لذا اعلام می گردد لینک ثبت نام اینترنتی برای این دسته از دانشجویان فعال است.


لطفاً به منظور تسریع در پرداخت های مالی از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده کنید.
 

فایل راهنمای کامل مراحل ثبت نام پذیرفته شدگان با آزمون سراسری
اداره پذیرش و ثبت نام

 
 

منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت اطلاعیه مدیریت آموزشی دانشگاه در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت
برگزاری همایش پیاده روی همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار دلها همایش پیاده روی همکاران دانشگاه به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید
موفقیت طرح پژوهشی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین نتایج طرح پژوهشی مشترک دکتر محمد خوران با شرکت ویژن کو با عنوان بررسی و شناسایی عوامل موثر بر عیوب تولید تیغه برف پاک کن و مشاوره جهت رفع نیاز فناورانه به مرحله تولید رسید
امضا تفاهم نامه فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج تفاهم نامه همکاری فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج در راستای گسترش ارتباط دانشگاه و صنعت و تاسیس مرکز مطالعات بین المللی انرژی منعقد گردید.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها