شنبه 23 آذر 1398 ساعت 16:4 - تعداد بازدید : 2197 چاپ خبر
اخبار دانشگاه آیین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری و اعلام پژوهشگران و فن آوران برتر استانی
انتخاب اعضا هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین به عنوان پژوهشگران برگزیده استانی در آیین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین، آئین پایانی نمایشگاه هفته پژوهش،فناوری و فن بازار استان و تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری خراسان شمالی با حضور معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری،نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی، روسای دانشگاه های استان و مدیران دستگاه های اجرایی استان در سالن پیام نور دانشگاه بجنورد انجام پذیرفت.
در این مراسم از پژوهشگران برتر استان شامل پژوهشگران برتر دانشگاهی، دانش آموزی و دستگاههای اجرایی تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
همچنین در این برنامه آقایان دکتر محمد حاتمی و دکتر مهدی قاسمی فرد اعضا هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین به عنوان پژوهشگر برگزیده استانی در حوزه فنی و مهندسی و فن آور برتر استان با رای هیات داوران انتخاب گردیدند.
روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین کسب این موفقیت علمی را به این عزیزان و خانواده بزرگ مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین تبریک گفته و توفیق روز افزون در تمام عرصه های زندگی را برای این همکاران گرامی از خداوند منان مسئلت می نماید.
 


منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین #هفته_پژوهش

اخبار مرتبط

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت اطلاعیه مدیریت آموزشی دانشگاه در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت
برگزاری همایش پیاده روی همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار دلها همایش پیاده روی همکاران دانشگاه به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید
موفقیت طرح پژوهشی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین نتایج طرح پژوهشی مشترک دکتر محمد خوران با شرکت ویژن کو با عنوان بررسی و شناسایی عوامل موثر بر عیوب تولید تیغه برف پاک کن و مشاوره جهت رفع نیاز فناورانه به مرحله تولید رسید
امضا تفاهم نامه فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج تفاهم نامه همکاری فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج در راستای گسترش ارتباط دانشگاه و صنعت و تاسیس مرکز مطالعات بین المللی انرژی منعقد گردید.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها