یکشنبه 21 فروردین 1401 ساعت 15:41 - تعداد بازدید : 1110 چاپ خبر
اخبار دانشگاه اطلاعیه امور سراهای دانشجوئی مجتمع آموزش عالی اسفراین در خـصـوص از سـرگـیـــری آمـوزش حـضوری
اطلاعیه نحوه حضور و اسکان دانشجویان در سراهای دانشجوئی
قابل توجه دانشجویان عزیز ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و پیـرو اطلاعیه های قبلی مجتمع آموزش عالی اسفراین در خصوص حضوری شدن دانشگاه ها توجه شما را به نکات زیر جلب می‌نماییم:

1- خوابگاه ها از تاریخ 25 فروردین ماه به شکل 24 ساعته آماده پذیرش شما عزیزان می باشد.

2- همراه داشتن وسایل شخصی مورد نیاز از قبیل پتو، بالش و ظروف الزامی است.

3- دانشجویان دختـر از تاریخ 1401/01/24 صرفا جهت تشکیل پرونده (در صورت نداشتن پرونده در سامانه صندوق رفاه) به سامانه صندوق رفاه به آدرس  www.swf.ir مراجعه نمایند و برای انتخاب اتاق از طریق پرتال امور دانشجوئی خود(قسمت انتخاب اتاق) اقدام نمایند و پرداخت الکترونیکی شهریه فعلا مورد نیاز نمی باشد.

4- دانشجویان پسـر از تاریخ 1401/01/24 وارد پرتال شخصـی خود در سایت دانشگاه شده و بعد وارد بخش مالی شده و در ادامه وارد قسمت پرداخت الکتـرونیکی شهریه خوابگاه شده و برای هر ماه در اتاق های چهار نفره 127 هزار تومان و اتاق های 8 نفره 107 هزار تومان واریز نمایند.(دانشجویان گرامی اول نسبت به انتخاب اتاق اقدام نموده و سپس شهریه خود را پرداخت نمایند.)

5- دانشجویان گرامی توجه داشته باشند که پس از انتخاب اتاق و پرداخت شهریه صرفا تا مورخ 1401/01/29 جهت مراجعه به دانشگاه و تحویل اتاق فرصت خواهند داشت و در صورت عدم مراجعه تا زمان مذکور،ظرفیت اتاق به دیگر دانشجویان متقاضی تعلق خواهد گرفت و دانشگاه تعهدی مبنی بر ارائه خوابگاه پس از بازه مذکور نخواهد داشت.

6- همراه داشتن کارت واکسیناسیون الکتـرونیکی کامل الزامی است.

7- دانشجویان گرامی می‌توانند جهت دسترسی به کلیه اطلاعیه های مربوط به امور دانشجویی به کانال (student_aff_eut@) مراجعه نمایند. همچنین آخرین اخبار و فعالیت‌های دانشگاه را از طریق سایت دانشگاه به آدرس www.esfarayen.ac.ir و کانالهای اطلاع رسانی واحد روبط عمومی در فضای مجازی به آدرس university_esfarayen@ دنبال نمایند.( در صورت هرگونه سوال در خصوص اخذ خوابگاه های دانشجوئی با آقای محمدی،کارشناس امور خوابگاه های دانشجوئی با شماره 09153727420 ، تغذیه دانشجوئی با آقای رمضانی به شماره 09153726301 در ساعات اداری تماس برقرار نمایند).

8- جهت تماس و هماهنگی با سـرای دانشجویی اقایان با شماره 4-05837266531 داخلی  236 و جهت تماس و هماهنگی با سـرای دانشجویی بانوان با شماره 4-05837266531 داخلی 283 تماس حاصل فرمایید.

9- دانشجویان گرامی در صورت مواجه با هرگونه مشکل در انتخاب اتاق و پرداخت اینترنتی در زمان مراجعه به خوابگاه امکان انجام فرآیند رزرو اتاق به صورت حضوری را خواهند داشت.

 

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

برگزاری آئین روز درختکاری در مجتمع آموزش عالی اسفراین آئین روز درختکاری با حضور شهردار محترم،رئیس شورای شهر و ریاست و مسئولین دانشگاه در مجتمع آموزش عالی اسفراین انجام پذیرفت.
انتصاب رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین طی حکمی از سوی دکتر محمد علی زلفی گل، وزیر علوم و تحقیقات و فناوری دکتر محمد حاتمی دانشیار مهندسی مکانیک به عنوان رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین منصوب شد.
ارتقاء علمی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در اولین جلسه هیات ممیزه مشترک دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خراسان شمالی، با ارتقاء دکتر مصطفی عابدی عضو هیات علمی گروه ریاضی مجتمع آموزش عالی اسفراین به مرتبه دانشیاری موافقت گردید.
موفقیت تیم تنیس روی میز دانشگاه در مسابقات ورزشی دانشگاه های منطقه 9 کشور کسب مقام سوم تیم تنیس روی میز مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در مسابقات تنیس روی میز دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۹ کشور


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها