یکشنبه 21 فروردین 1401 ساعت 15:41 - تعداد بازدید : 1043 چاپ خبر
اخبار دانشگاه اطلاعیه امور سراهای دانشجوئی مجتمع آموزش عالی اسفراین در خـصـوص از سـرگـیـــری آمـوزش حـضوری
اطلاعیه نحوه حضور و اسکان دانشجویان در سراهای دانشجوئی
قابل توجه دانشجویان عزیز ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و پیـرو اطلاعیه های قبلی مجتمع آموزش عالی اسفراین در خصوص حضوری شدن دانشگاه ها توجه شما را به نکات زیر جلب می‌نماییم:

1- خوابگاه ها از تاریخ 25 فروردین ماه به شکل 24 ساعته آماده پذیرش شما عزیزان می باشد.

2- همراه داشتن وسایل شخصی مورد نیاز از قبیل پتو، بالش و ظروف الزامی است.

3- دانشجویان دختـر از تاریخ 1401/01/24 صرفا جهت تشکیل پرونده (در صورت نداشتن پرونده در سامانه صندوق رفاه) به سامانه صندوق رفاه به آدرس  www.swf.ir مراجعه نمایند و برای انتخاب اتاق از طریق پرتال امور دانشجوئی خود(قسمت انتخاب اتاق) اقدام نمایند و پرداخت الکترونیکی شهریه فعلا مورد نیاز نمی باشد.

4- دانشجویان پسـر از تاریخ 1401/01/24 وارد پرتال شخصـی خود در سایت دانشگاه شده و بعد وارد بخش مالی شده و در ادامه وارد قسمت پرداخت الکتـرونیکی شهریه خوابگاه شده و برای هر ماه در اتاق های چهار نفره 127 هزار تومان و اتاق های 8 نفره 107 هزار تومان واریز نمایند.(دانشجویان گرامی اول نسبت به انتخاب اتاق اقدام نموده و سپس شهریه خود را پرداخت نمایند.)

5- دانشجویان گرامی توجه داشته باشند که پس از انتخاب اتاق و پرداخت شهریه صرفا تا مورخ 1401/01/29 جهت مراجعه به دانشگاه و تحویل اتاق فرصت خواهند داشت و در صورت عدم مراجعه تا زمان مذکور،ظرفیت اتاق به دیگر دانشجویان متقاضی تعلق خواهد گرفت و دانشگاه تعهدی مبنی بر ارائه خوابگاه پس از بازه مذکور نخواهد داشت.

6- همراه داشتن کارت واکسیناسیون الکتـرونیکی کامل الزامی است.

7- دانشجویان گرامی می‌توانند جهت دسترسی به کلیه اطلاعیه های مربوط به امور دانشجویی به کانال (student_aff_eut@) مراجعه نمایند. همچنین آخرین اخبار و فعالیت‌های دانشگاه را از طریق سایت دانشگاه به آدرس www.esfarayen.ac.ir و کانالهای اطلاع رسانی واحد روبط عمومی در فضای مجازی به آدرس university_esfarayen@ دنبال نمایند.( در صورت هرگونه سوال در خصوص اخذ خوابگاه های دانشجوئی با آقای محمدی،کارشناس امور خوابگاه های دانشجوئی با شماره 09153727420 ، تغذیه دانشجوئی با آقای رمضانی به شماره 09153726301 در ساعات اداری تماس برقرار نمایند).

8- جهت تماس و هماهنگی با سـرای دانشجویی اقایان با شماره 4-05837266531 داخلی  236 و جهت تماس و هماهنگی با سـرای دانشجویی بانوان با شماره 4-05837266531 داخلی 283 تماس حاصل فرمایید.

9- دانشجویان گرامی در صورت مواجه با هرگونه مشکل در انتخاب اتاق و پرداخت اینترنتی در زمان مراجعه به خوابگاه امکان انجام فرآیند رزرو اتاق به صورت حضوری را خواهند داشت.

 

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

پیام تبریک سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت فرارسیدن ایام‌الله دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در جمع اعضای هیات علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت سال ۱۴۰۱ انتخاب دکتر محمد خوران به عنوان عضو هیات علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت سال 1401
برگزاری مسابقه عکاسی یلدای دانشجوئی مسابقه عکاسی با محوریت شب یلدا و سفره های یلدائی در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
کسب عنوان غرفه برتر توسط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در هفته پژوهش و فناوری انتخاب غرفه مجتمع آموزش عالی اسفراین به عنوان غرفه برتر در بین غرفه های مراکز رشد و نوآوری و واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها