سه شنبه 30 آذر 1400 ساعت 15:51 - تعداد بازدید : 1404 چاپ خبر
اخبار دانشگاه امضا تفاهم نامه فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج
تفاهم نامه همکاری فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج در راستای گسترش ارتباط دانشگاه و صنعت و تاسیس مرکز مطالعات بین المللی انرژی منعقد گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین، تفاهم نامه توسعه و تقویت ارتباط قطب آموزش عالی فنی و مهندسی استان با صنعت میان دکتر "علی خرسند زاک" رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و مهندس "فرج اله علیزاده" مدیرعامل شرکت آذین فورج اسفراین منعقد شد. توانمندسازی و تقویت و توسعه ارتباط دانشگاه با صنعت، ترویج فرهنگ بهره مندی از ظرفیت بالقوه و بالفعل دانشگاه و صنعت و همچنین پشتیبانی و حمایت از تاسیس مرکز مطالعات بین المللی انرژی از اهداف این تفاهم نامه به شمار می آید.
توسعه و تقویت زمینه همکاری های مشترک دانشگاه و صنعت و ارتباط موثر میان آن ها از نکاتی بود که در امضای تفاهم نامه مورد تاکید رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و مدیرعامل شرکت آذین فورج اسفراین قرار گرفت.
مرکز مطالعات بین المللی انرژی، به عنوان يک مرکز مطالعات راهبردی در چارچوب سیاست های کلان حاکم، رسالت توسعه مطالعات و پژوهشهای راهبردی و عملیاتی در حوزههای پايش، تحلیل، سیاستگذاری، مديريت و فناوری انرژی را دارد که با ايجاد شبكه هم افزا و جامع از پژوهشكدهها و کانونهای تفكر زيست بوم انرژی و بكارگیری فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی و رويكرد نوآوری باز به ارائه گزارش های تحلیلی مستمر، معتبر و به موقع و پیشنهاد توصیه های سیاستی در سطوح ملی، منطقهای و بین المللی در جهت بهبود تصمیم سازی سیاستگذاران و مديران عالی کشور می پردازد و با هدف مرجع علمی و پژوهشی کشور و منطقه در موضوع انرژی در سال 1410 ، ایجاد مرکزی پیشرو در زمینه خلق دانش و تبديل آن به ثروت در راستای تحقق الگوی ايرانی اسلامی پیشرفته با انجام تحقیقات کاربردی و توسعهای در حوزه انرژی در سال 1410، تشكیل کانون شبكه انديشكده ها و کانونهای تفكر زيست بوم انرژی،ارتقای چابكی و تعالی سازمانی در سطح مراکز مشابه برتر جهانی و رشد سطح شايستگی حرفهای منابع انسانی در تراز جهانی تشکیل خواهد گردید و شورای راهبردی، شورای علمی، رئیس مرکز، معاون پژوهشی و مدیر اجرایی از ارکان کلیدی این مرکز می باشد.

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین #ارتباط_با صنعت #مرکز_مطالعات_بین_المللی_انرژی

اخبار مرتبط

برگزاری آئین روز درختکاری در مجتمع آموزش عالی اسفراین آئین روز درختکاری با حضور شهردار محترم،رئیس شورای شهر و ریاست و مسئولین دانشگاه در مجتمع آموزش عالی اسفراین انجام پذیرفت.
انتصاب رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین طی حکمی از سوی دکتر محمد علی زلفی گل، وزیر علوم و تحقیقات و فناوری دکتر محمد حاتمی دانشیار مهندسی مکانیک به عنوان رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین منصوب شد.
ارتقاء علمی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در اولین جلسه هیات ممیزه مشترک دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خراسان شمالی، با ارتقاء دکتر مصطفی عابدی عضو هیات علمی گروه ریاضی مجتمع آموزش عالی اسفراین به مرتبه دانشیاری موافقت گردید.
موفقیت تیم تنیس روی میز دانشگاه در مسابقات ورزشی دانشگاه های منطقه 9 کشور کسب مقام سوم تیم تنیس روی میز مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در مسابقات تنیس روی میز دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۹ کشور


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها