یکشنبه 8 آبان 1401 ساعت 10:56 - تعداد بازدید : 756 چاپ خبر
اخبار دانشگاه بازدید دکتر محمد حاتمی ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین از دانشگاه بابیلون کشور عراق
رایزنی ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با رئیس دانشگاه بابیلون و رئیس دانشکده مهندسی دانشگاه جهت گسترش همکاری های علمی ، بین المللی و بین دانشگاهی
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین؛دکتر محمد حاتمی ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به دعوت دانشگاه بابیلون کشور عراق، در سفری 3 روزه به این کشور ضمن بازدید از دانشگاه بابیلون به همراه مسئولین و اساتید دانشگاهی و آشنایی با ظرفیت ها، توانمندی ها و امکانات دانشگاه، در دیدارها و گفتگوهای جداگانه با دکتر قحطان حسین رئیس دانشگاه بابیلون،رئیس دانشکده مهندسی و دیگر مسئولین دانشگاه، گسترش همکاری های علمی،پژوهشی،بین المللی و بین دانشگاهی فی مابین دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین و دانشگاه بابیلون و همچنین جذب دانشجوی بین الملل از کشور عراق را مورد رایزنی و بررسی قرار داد.

برگزاری سمینار علمی برای اعضا هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه بابیلون با موضوع کاربرد نانوسیالات در موتورهای احتراق داخلی توسط ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت در جلسه دفاع دانشجوی تحصیلات تکمیلی به عنوان داور بین المللی و با موضوع بهینه سازی توربین های بادی از دیگر برنامه های ریاست دانشگاه در سفر 3 روز به دانشگاه بابیلون و کشور عراق بود.

شایان ذکر است که دانشگاه بابیلون،دانشگاه جامع و جزء 3 دانشگاه برتر کشور عراق و با بیش از 30.000 دانشجو و در شهر حله می باشد.

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین #دانشگاه_بابیلون #همکاری_علمی_بین_المللی

اخبار مرتبط

برگزاری آئین روز درختکاری در مجتمع آموزش عالی اسفراین آئین روز درختکاری با حضور شهردار محترم،رئیس شورای شهر و ریاست و مسئولین دانشگاه در مجتمع آموزش عالی اسفراین انجام پذیرفت.
انتصاب رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین طی حکمی از سوی دکتر محمد علی زلفی گل، وزیر علوم و تحقیقات و فناوری دکتر محمد حاتمی دانشیار مهندسی مکانیک به عنوان رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین منصوب شد.
ارتقاء علمی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در اولین جلسه هیات ممیزه مشترک دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خراسان شمالی، با ارتقاء دکتر مصطفی عابدی عضو هیات علمی گروه ریاضی مجتمع آموزش عالی اسفراین به مرتبه دانشیاری موافقت گردید.
موفقیت تیم تنیس روی میز دانشگاه در مسابقات ورزشی دانشگاه های منطقه 9 کشور کسب مقام سوم تیم تنیس روی میز مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در مسابقات تنیس روی میز دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۹ کشور


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها