پنجشنبه 2 بهمن 1399 ساعت 13:33 - تعداد بازدید : 1606 چاپ خبر
اخبار دانشگاه دیدار و گفتگوی معاونت و مدیران بانک مسکن استان با سرپرست و مسئولین مجتمع آموزش عالی اسفراین
معاونت بانک مسکن استان، به همراه مدیران استان و رئیس شعبه اسفراین با سرپرست ،اعضا هیات رئیسه و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین دیدار و گفتگو کردند.
معاونت بانک مسکن خراسان شمالی با همراه مدیران بازاریابی و اعتبارات استان و رئیس و مسئولین شعبه مرکزی شهرستان اسفراین با حضور در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین ، با دکتر علی خرسند زاک،سرپرست مجتمع ، اعضا هیات رئیسه و مدیران حوزه ی اداری، مالی و طرح و برنامه دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار دکتر علی خرسند زاک سرپرست محترم مجتمع آموزش عالی اسفراین ،ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگوئی به مسئولین بانک مسکن گزارشی از فعالیتهای دانشگاه در حوزه ی اداری، مالی،عمرانی و زمینه های همکاری مشترک ارائه نمود.
در ادامه آقای نوروزی پور معاونت بانک مسکن استان و دیگر مسئولین بانک ضمن بیان گزارشی از فعالیت های این بانک در حوزه ی مسکن به بیان نکاتی در خصوص همکاری موثر دانشگاه و بانک در حوزه ی مالی و اعتباری و پرداخت تسهیلات پرداخته و از آمادگی این بانک برای همکاری موثر با دانشگاه استقبال نمودند .
همچنین در این دیدار انجام رسالت اجتماعی بانک در حوزه ی آموزش عالی و همکاری در حوزه های مالی و اعتباری ،اخذ تسهیلات جهت تعاونی مسکن کارکنان و اعضا هیات علمی و کمک به تامین مسکن همکاران،انعقاد تفاهم نامه های همکاری مشترک فی مابین مجتمع آموزش عالی اسفراین و بانک مسکن و پرداخت تسهیلات به کارکنان و اعضا هیات علمی مورد بحث،بررسی و تبادل نظر حاضرین قرار گرفت و مقرر گردید در خصوص اجرائی شدن موارد فوق الذکر از سوی مدیران بانک و دانشگاه پیگیری های لازم صورت پذیرد.

 


منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین #بانک_مسکن

اخبار مرتبط

پیام ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو دکتر محمد حاتمی،ریاست مجتمع آموزش عالی با صدور پیامی فرا رسیدن 16 آذر، روز دانشجو را گرامی داشت
برگزاری آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و تقدیر از برگزیدگان آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی در مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور معاونت دانشجوئی،ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.
قرارگیری نام عضو هیئت علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در فهرست یک درصدِ دانشمندان برتر جهان دکتر محمد حاتمی ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین در جمع یک درصد دانشمندان برتر و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.
انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی دانشگاه برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال تحصیلی 1402-1401


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها