پنجشنبه 2 بهمن 1399 ساعت 13:33 - تعداد بازدید : 1006 چاپ خبر
اخبار دانشگاه دیدار و گفتگوی معاونت و مدیران بانک مسکن استان با سرپرست و مسئولین مجتمع آموزش عالی اسفراین
معاونت بانک مسکن استان، به همراه مدیران استان و رئیس شعبه اسفراین با سرپرست ،اعضا هیات رئیسه و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین دیدار و گفتگو کردند.
معاونت بانک مسکن خراسان شمالی با همراه مدیران بازاریابی و اعتبارات استان و رئیس و مسئولین شعبه مرکزی شهرستان اسفراین با حضور در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین ، با دکتر علی خرسند زاک،سرپرست مجتمع ، اعضا هیات رئیسه و مدیران حوزه ی اداری، مالی و طرح و برنامه دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار دکتر علی خرسند زاک سرپرست محترم مجتمع آموزش عالی اسفراین ،ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگوئی به مسئولین بانک مسکن گزارشی از فعالیتهای دانشگاه در حوزه ی اداری، مالی،عمرانی و زمینه های همکاری مشترک ارائه نمود.
در ادامه آقای نوروزی پور معاونت بانک مسکن استان و دیگر مسئولین بانک ضمن بیان گزارشی از فعالیت های این بانک در حوزه ی مسکن به بیان نکاتی در خصوص همکاری موثر دانشگاه و بانک در حوزه ی مالی و اعتباری و پرداخت تسهیلات پرداخته و از آمادگی این بانک برای همکاری موثر با دانشگاه استقبال نمودند .
همچنین در این دیدار انجام رسالت اجتماعی بانک در حوزه ی آموزش عالی و همکاری در حوزه های مالی و اعتباری ،اخذ تسهیلات جهت تعاونی مسکن کارکنان و اعضا هیات علمی و کمک به تامین مسکن همکاران،انعقاد تفاهم نامه های همکاری مشترک فی مابین مجتمع آموزش عالی اسفراین و بانک مسکن و پرداخت تسهیلات به کارکنان و اعضا هیات علمی مورد بحث،بررسی و تبادل نظر حاضرین قرار گرفت و مقرر گردید در خصوص اجرائی شدن موارد فوق الذکر از سوی مدیران بانک و دانشگاه پیگیری های لازم صورت پذیرد.

 


منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین #بانک_مسکن

اخبار مرتبط

برگزاری آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت دانشگاه با حضور مسئولین شهرستان و دانشگاه برگزار گردید
دیدار و گفتگو ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین برگزاری نشست مشترک ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین در خصوص راهکارهای همکاری موثر دانشگاه با صنعت و موانع و مشکلات پیش روی آن
برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان مدیریت دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به منظور بسترسازی لازم برای تقویت زمینه های مشارکت، همفکری، تصمیم سازی، برنامه ریزی و همکاری دانشجویان در امور صنفی و حفظ، پیگیری حقوق و حریم دانشجویی اقدام به برگزاری انتخابات شورای صنفی می نماید.
ویژه برنامه های هفته ی تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین ریاست اداره تربیت بدنی دانشگاه در گفتگویی با واحد روابط عمومی به تشریح مهمترین فعالیت ها و اقدامات هفته تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخت.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها