شنبه 16 اسفند 1399 ساعت 9:41 - تعداد بازدید : 1907 چاپ خبر
اخبار دانشگاه تقدیر از برگزیدگان جشنواره قرآنی مجتمع آموزش عالی اسفراین
در آئینی با حضور امام جمعه محترم شهرستان، مدیریت حوزه علمیه ولی عصر و مسئولین دانشگاه از برگزیدگان جشنواره قرآنی مجتمع آموزش عالی اسفراین تقدیر و قدردانی گردید
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین،به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی در آئینی با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدیان، امام جمعه محترم شهرستان، حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم مدیریت حوزه علمیه ولی عصر (عج) و ریاست و مسئولین دانشگاه از برگزیدگان جشنواره قرآنی مجتمع آموزش عالی اسفراین تقدیر و قدردانی گردید
در ابتدای این مراسم معنوی آقای علی اصغر قلعه نوعی از قاریان برجسته شهرستان و داور بخش قرائت این مسابقات به تلاوت مجلسی قران کریم پرداخت و در ادامه گزارشی از برگزاری این جشنواره توسط مسئولین واحد فرهنگی دانشگاه ارائه گردید.
دکتر علی خرسند زاک ریاست محترم مجتمع نیز در سخنانی ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگوئی به میهمانان محترم ،پویائی و فعالیت حوزه ی فرهنگی و دانشجوئی و به ویژه تشکل های علمی،کانون های فرهنگی و دینی را یکی از اولویت های مهم کاری خود برشمرد.
ایشان در ادامه با بیان اینکه دانشگاه متعلق به احاد مردم جامعه می باشد،افزود:با روی باز از پیشنهادات و تجربیات بزرگان و دلسوزان شهرستان در جهت رشد و توسعه آموزش عالی استقبال می کنیم.
 حجت الاسلام و المسلمین محمدیان امام جمعه محترم شهرستان نیز در سخنانی، ضمن عرض تبریک انتصاب دکتر خرسند زاک و اظهار خوشحالی به جهت حضور در این برنامه قرآنی و با تقدیر از توجه به برنامه ها و فعالیتهای قرآنی در دانشگاه ،در خصوص چگونه زیستن انسان با توجه به دستورات قرآن کریم مطالبی را بیان نمود.
ایشان در سخنان خود با اشاره به این مهم که قرآن کریم پاسخگوی تمامی نیازهای انسان است،هدف گذاری اصلی جامعه اسلامی را نهادینه شدن اخلاق قرآنی دانست و تاکید کرد : با پیروی از سیره ائمه اطهار که مصداق عمل به آموزه های قران بوده اند میتوان به سمت یک جامعه مطلوب اسلامی حرکت کرد.
در پایان این مراسم از برگزیدگان جشنواره قرآنی مجتمع ،داوران و فعالین عرصه قرآن و عترت که در برگزاری هر چه بهتر این جشنواره با مدیریت فرهنگی و اجتماعی همکاری داشته اند با اهدا لوح سپاس و هدیه تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
شایان ذکر است نخستین جشنواره قرآنی مجتمع آموزش عالی اسفراین با شرکت دانشجویانی از سراسر کشور و در 4 بخش قرائت تحقیق،حفظ،قرائت ترتیل و معارف در ایام الله دهه مبارک فجر برگزار گردید.


 
 

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #جشنواره_قرآنی #مجتمع_آموزش عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

پیام ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو دکتر محمد حاتمی،ریاست مجتمع آموزش عالی با صدور پیامی فرا رسیدن 16 آذر، روز دانشجو را گرامی داشت
برگزاری آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و تقدیر از برگزیدگان آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی در مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور معاونت دانشجوئی،ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.
قرارگیری نام عضو هیئت علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در فهرست یک درصدِ دانشمندان برتر جهان دکتر محمد حاتمی ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین در جمع یک درصد دانشمندان برتر و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.
انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی دانشگاه برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال تحصیلی 1402-1401


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها