یکشنبه 11 اسفند 1398 ساعت 12:24 - تعداد بازدید : 2540 چاپ خبر
اخبار دانشگاه چاپ کتاب عضو هیأت علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در انتشارات مطرح الزویر
تالیف کتاب عضو هیئت علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در همکاری مشترک با استاد دانشگاه شیان جیائوتنگ چین
 
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین ، پژوهش مشترک دکتر محمد حاتمی دانشیار گروه مهندسی مکانیک مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با پرفسور Dengwei Jing استاد تمام گروه مهندسی شیمی دانشگاه شیان جیائوتنگ کشور چین به چاپ کتابی با عنوان نانوسیالات تحلیل ریاضیاتی، عددی و آزمایشگاهی:
 
NANOFLUIDS:  Mathematical, Numerical and Experimental Analysis

در انتشارات مطرح الزویر در سال 2020 منتهی شده است.
دکتر محمد حاتمی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در شرح این پژوهش به روابط عمومی دانشگاه گفت: این کتاب شامل 6 فصل و با عنوان های: معرفی نانوسیالات ، تحلیل ریاضی نانوسیالات، تحلیل عددی نانوسیالات  ، تحلیل آزمایشگاهی نانوسیالات ، نانوسیالات در محیط های مختلف و کاربردهای نانوسیالات می باشد.
معاونت آموزشی و پژوهشی مجتمع در ادامه افزود: در این کتاب کاربردهای مختلف نانوسیالات از جمله سرمایش و گرمایش، مهندسی هسته ای ، انرژی های نو و انرژی خورشیدی،کاربرد در صنایع نفت(محیط های متخلخل) ،کاربرد در محیط های مغناطیسی و ... بررسی شده است و برای پژوهشگرانی که در صنایع ذکر شده فعالیت دارند و همچنین دانشجویان تحصیلات تکمیلی کتابی ارزنده و مفید خواهد بود.
لازم به توضیح است که این کتاب که تالیف آن از سال 2018 آغاز و در سال 2020 به اتمام رسیده است حاصل پژوهش های چندین ساله دکتر محمد حاتمی و پروفسور جینگ بوده که در این کتاب به شیوه تصنیفی ارائه شده و نتایج آن گزارش و جمع بندی گردیده است.
روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین کسب این موفقیت علمی را به ایشان تبریک عرض نموده، شادکامی، سلامتی و توفیق روز افزون در تمام عرصه های زندگی را برای این همکار گرامی از خداوند منان مسئلت می نماید.

 
 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

برگزاری آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت دانشگاه با حضور مسئولین شهرستان و دانشگاه برگزار گردید
دیدار و گفتگو ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین برگزاری نشست مشترک ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین در خصوص راهکارهای همکاری موثر دانشگاه با صنعت و موانع و مشکلات پیش روی آن
برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان مدیریت دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به منظور بسترسازی لازم برای تقویت زمینه های مشارکت، همفکری، تصمیم سازی، برنامه ریزی و همکاری دانشجویان در امور صنفی و حفظ، پیگیری حقوق و حریم دانشجویی اقدام به برگزاری انتخابات شورای صنفی می نماید.
ویژه برنامه های هفته ی تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین ریاست اداره تربیت بدنی دانشگاه در گفتگویی با واحد روابط عمومی به تشریح مهمترین فعالیت ها و اقدامات هفته تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخت.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها