دوشنبه 8 آذر 1400 ساعت 14:40 - تعداد بازدید : 1671 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت دانشگاه با حضور مسئولین شهرستان و دانشگاه برگزار گردید
آئین اختتامیه مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت و تقدیر از برگزیدگان با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی جاجرمی مسئول نهاد رهبری دانشگاه های استان، مهندس کرامتی فرماندار محترم شهرستان،حجت الاسلام و المسلمین یوسفی فر امام جمعه موقت شهرستان،حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی ریاست حوزه علمیه شهرستان،جناب سرهنگ حقانی جانشین ناحیه مقاومت سپاه شهرستان،دکتر خرسند زاک ریاست دانشگاه،اعضا هیات رئیسه،مدیران و همکاران دانشگاهی در سالن همایش مهرگان دانشگاه برگزار گردید.

دکتر خرسند زاک ریاست دانشگاه در سخنانی در این مراسم ضمن خیر مقدم و خوش آمدگوئی به میهمانان به جهت قبول دعوت و شرکت در این مراسم به بیان گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته در هفته قرآن و عترت مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخت و ضمن تقدیر و قدردانی از فعالیتهای واحد فرهنگی بر لزوم استمرار فعالیتهای قرآنی در دانشگاه و مانوس شدن دانشجویان با قرآن کریم تاکید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی جاجرمی مسئول نهاد رهبری دانشگاه های استان به عنوان دیگر سخنران مراسم اختتامیه ضمن تقدیر و قدردانی از مسئولین دانشگاه به جهت برگزاری مسابقات قرآنی، قرآن کریم و عمل به آن را یگانه راه سعادت بشریت دانست و با بیان اینکه قوانین الهی برای بشریت، کامل ترین و جامع ترین قانون است که خداوند تبارک و تعالی به عنوان خیر محض با آگاهی از تمامی نیازهای انسان قوانین الهی را برای سعادت و کمال بشریت وضع کرده است.ایشان در ادامه با بیان اینکه دین اسلام الگوی عملی برای انسانها را نیز جهت سعادت بشریت مشخص کرده است،پیامبر اسلام و ائمه اطهار که عمل کننده قوانین الهی بودند را به عنوان الگوی عملی برای سعادت انسان معرفی کرده که انسان با پیروی از سیره پیامبر اکرم و ائمه اطهار می تواند به سعادت دنیوی و اخروی دست یابد.

مهندس مهدی کرامتی فرماندار محترم شهرستان اسفراین نیز در سخنانی خودر در این مراسم با اشاره به ویژگی های جامعه تکامل یافته بیان کرد: جامعه ای مسیر سعادت را طی خواهد کرد که اهداف اش برنامه ریزی شده و افق روشن آن متکی به هدفگذاری مبتنی بر اطلاعات جامع و دقیق باشد. این مقام مسئول در ادامه خاطر نشان کرد : آنچه مبنای قوانین بالادستی در همه افقهای برنامه ریزی است منبعث از کلام خداست که ضمن جامعیت برای تمامی دوران ها و اعصار است و قرآن کریم جامع ترین و کامل ترین برنامه و افق روشن راه سعادت است.

شایان ذکر است در پایان این برنامه با اهدا لوح سپاس و هدایائی از برگزیدگان،داوران و فعالین قرآنی دانشگاه تقدیر و قدردانی به عمل آمد و حاضرین با حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه و قرائت فاتحه و غبارروبی با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کردند.

 
 

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #هفته_قرآن_و_عترت #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

برگزاری آئین روز درختکاری در مجتمع آموزش عالی اسفراین آئین روز درختکاری با حضور شهردار محترم،رئیس شورای شهر و ریاست و مسئولین دانشگاه در مجتمع آموزش عالی اسفراین انجام پذیرفت.
انتصاب رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین طی حکمی از سوی دکتر محمد علی زلفی گل، وزیر علوم و تحقیقات و فناوری دکتر محمد حاتمی دانشیار مهندسی مکانیک به عنوان رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین منصوب شد.
ارتقاء علمی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در اولین جلسه هیات ممیزه مشترک دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خراسان شمالی، با ارتقاء دکتر مصطفی عابدی عضو هیات علمی گروه ریاضی مجتمع آموزش عالی اسفراین به مرتبه دانشیاری موافقت گردید.
موفقیت تیم تنیس روی میز دانشگاه در مسابقات ورزشی دانشگاه های منطقه 9 کشور کسب مقام سوم تیم تنیس روی میز مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در مسابقات تنیس روی میز دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۹ کشور


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها