یکشنبه 30 تیر 1398 ساعت 9:59 - تعداد بازدید : 1638 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری نهمین دوره مسابقه ملی فناوری نانو
نهمین دوره مسابقه ملی فناوری نانو همزمان با 31 استان کشور در استان خراسان شمالی به میزبانی مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
نهمین دوره مسابقه ملی فناوری نانو همزمان با 31 استان کشور در استان خراسان شمالی به میزبانی مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
نهمین مسابقه ملی فناوری نانو در تاریخ ۲۸تیر ۹۸ در مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با ۳۱ استان کشور برگزار گردید.
مسابقه ملی فناوری نانو، بزرگترین رقابت دانشجویی در حوزه فناوری نانو است که هر ساله زیرنظر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌گردد. مرحله اول نهمین دوره از این رقابت ها در اردیبهشت‌ماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار گردید و برگزیدگان آن به مرحله دوم مسابقه راه یافتند. از مجموع ۴۱۰۳ نفر شرکت‌کننده در مرحله اول مسابقه ملی فناوری نانو، ۱۷۰۳ نفر حائز شرایط شرکت در مرحله دوم مسابقه شدند.
دومین مرحله مسابقات ملی فناوری نانو نیز در روز جمعه ۲۸ تیرماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰ به صورت همزمان در 31 استان کشور برگزار گردید. داوطلبان در این مرحله  به ۱۰۰ سوال تستی در مدت زمان ۱۳۰ دقیقه پاسخ دادند.
۱۰ برگزیده اول مسابقه ملی نانو علاوه بر برخورداری از جوایز مادی و معنوی، از امتیازات بنیاد ملی نخبگان برخوردار خواهند شد.
۱۰۰ نفر از برگزیدگان مسابقه نیز می‌توانند با شرکت در نانواستارت‌آپ، برنامه حمایت از ایده‌های نو، در مسیر کارآفرینی در حوزه نانو گام بردارند.
این افراد با انتخاب یک ایده فناورانه، در مسیر توسعه یک محصول نانویی گام می‌دارند و به کمک تیم خود، به سمت تشکیل یک شرکت دانش‌بنیان در حوزه نانو حرکت می‌کنند.
انجمن علمی نانو مجتمع آموزش عالی اسفراین با همکاری مدیریت پژوهش مجتمع در این دوره از رقابت ها همزمان با برگزاری دوره های آماده سازی دانشجویان جهت شرکت مسابقه به عنوان میزبان مسابقه ملی نانو در خراسان شمالی انتخاب گردید.
روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین ضمن تقدیر و تشکر ویژه از زحمات همکاران پرتلاش واحد پژوهش و دانشجویان انجمن علمی نانو برای تمامی این عزیزان آرزوی موفقیت دارد.


 
 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

برگزاری آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت دانشگاه با حضور مسئولین شهرستان و دانشگاه برگزار گردید
دیدار و گفتگو ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین برگزاری نشست مشترک ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین در خصوص راهکارهای همکاری موثر دانشگاه با صنعت و موانع و مشکلات پیش روی آن
برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان مدیریت دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به منظور بسترسازی لازم برای تقویت زمینه های مشارکت، همفکری، تصمیم سازی، برنامه ریزی و همکاری دانشجویان در امور صنفی و حفظ، پیگیری حقوق و حریم دانشجویی اقدام به برگزاری انتخابات شورای صنفی می نماید.
ویژه برنامه های هفته ی تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین ریاست اداره تربیت بدنی دانشگاه در گفتگویی با واحد روابط عمومی به تشریح مهمترین فعالیت ها و اقدامات هفته تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخت.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها