یکشنبه 1 خرداد 1401 ساعت 14:17 - تعداد بازدید : 1241 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری مراسم بزرگداشت هفته آموزش و معرفی و تجلیل از برگزیدگان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین
با حضور ریاست محترم و اعضا هیات رئیسه مراسم بزرگداشت هفته آموزش و تجلیل از برگزیدگان حوزه ی آموزش مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
در نشستی با حضور دکتر خرسند زاک ریاست دانشگاه،اعضا هیات رئیسه، مدیریت آموزش و مدیران گروه و جمعی از اعضا هیات علمی، اساتید و اعضا هیات علمی برگزیده دانشگاه در سال تحصیلی ۱۴۰۱_۱۴۰۰ معرفی گردیده و مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفتند. دکتر خرسند زاک ریاست دانشگاه در سخنانی در این آئین ، با تاکید بر اهمیت حوزه ی آموزش به عنوان یکی از ارکان اصلی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از زحمات و مساعی ارزشمند تمامی اعضای هیأت علمی فرهیخته ، اساتید گرانقدر و مدیران و همکاران حوزه آموزش دانشگاه به ویژه در شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا تقدیر و قدردانی نمود.
دکتر مرتضی سعادت طرقی معاونت محترم آموزشی و پژوهشی نیز در این نشست ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای مدیریت و پرسنل آموزش و مدیران گروه و با اشاره به این مهم که مجتمع آموزش عالی اسفراین به خوبی و با کمترین مشکلات موفق به بازگشایی دانشگاه و از سرگیری آموزش حضوری گردیده است،انجام این مهم را حاصل همکاری تمامی ارکان دانشگاه دانست و از زحمات تمامی همکاران و اعضا محترم هیات علمی در خصوص انجام این مهم تقدیر و قدردانی نموده و گزارشی از مهم ترین فعالیتها و اقدامات صورت گرفته در حوزه ی آموزش در سال تحصیلی گذشته و اولویت های پیش و روی دانشگاه در حوزه ی آموزش را بیان نمود.
 
در پایان این نشست نیز برگزیدگان حوزه ی آموزشی دانشگاه توسط معاونت آموزشی به شرح ذیل اعلام گردیده و مورد تقدیر و قدردانی قرار گرفتند:
 
دانشکده مهندسی مکانیک و عمران و علوم مهندسی: جناب آقای دکتر امین خزائی
دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر و صنایع: جناب آقای دکتر آبتین بوستانی
دانشکده مهندسی مواد و شیمی و ایمنی: جناب آقای دکتر میثاق قمری
گروه علوم پایه و معارف:  سرکار خانم دکتر مهری السادات اکرامی
اساتید مدعو:  سرکار خانم فاطمه اسحاقی

 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #بزرگداشت_هفته_آموزش #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند تفاهم‌نامه همکاری مجتمع آموزش عالی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی به منظور هم افزایی، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌ها و منابع و تقویت و برقراری ارتباط نظام‌مند منعقد شد.
برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 98 مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
آئین نکوداشت دهه سرآمدی آموزش و تجلیل از سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با دهه سرآمدی آموزش و روز استاد،سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی و تجلیل شدند.
بازدید ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه 9 از دانشگاه اسفراین ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه ۹ کشور از فضاها و توانمندی های دانشگاه فنی مهندسی اسفراین در حوزه تربیت بدنی بازدید کردند


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
برگزاری مراسم شب‌های قدر در دانشگاه سه شنبه 29 فروردین 1402 ساعت 12:18