چهار شنبه 5 شهریور 1399 ساعت 13:27 - تعداد بازدید : 1718 چاپ خبر
اخبار دانشگاه رونمائی از المان شهدای گمنام مجتمع آموزش عالی اسفراین
در آئینی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی المان شهدای گمنام مجتمع آموزش عالی اسفراین مورد رونمائی قرار گرفت
در سومین روز از هفته دولت و در آئینی با حضور معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان شمالی،فرماندار محترم،امام جمعه معزز، نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی،ضمن غبار روبی و تجدید میثاق با آرمانهای شهدا، المان شهدای گمنام مجتمع آموزش عالی اسفراین مورد رونمائی قرار گرفت.
حجت الاسلام و المسلمین محمدیان امام جمعه محترم شهرستان در سخنانی در این آئین ضمن تشکر و قدردانی از مسئولین دانشگاه به جهت تدفین شهدای والامقام و ساخت المان بر ادامه دادن راه و سیره شهدا توسط احاد مردم جامعه تاکید کرد و افزود: امروز آسایش و امنیت موجود در کشور را مدیون مجاهدت های شهدا و جانبازان هستيم و دانشجويان ما با الگو گرفتن از این عزیزان باید در مسیر جهاد علمی و فرهنگی تلاش مضاعف کنند.
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

پیام ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو دکتر محمد حاتمی،ریاست مجتمع آموزش عالی با صدور پیامی فرا رسیدن 16 آذر، روز دانشجو را گرامی داشت
برگزاری آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و تقدیر از برگزیدگان آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی در مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور معاونت دانشجوئی،ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.
قرارگیری نام عضو هیئت علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در فهرست یک درصدِ دانشمندان برتر جهان دکتر محمد حاتمی ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین در جمع یک درصد دانشمندان برتر و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.
انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی دانشگاه برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال تحصیلی 1402-1401


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها