دوشنبه 25 بهمن 1400 ساعت 11:44 - تعداد بازدید : 1113 چاپ خبر
اخبار دانشگاه نشست جانشین فرماندهی سپاه جواد الائمه استان و رئیس سازمان بسیج علمی استان با ریاست،اعضا هیات رئیسه و مدیران دانشگاه
با حضور جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی ،رییس سازمان بسیج علمی استان و ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی فنی و‌ مهندسی اسفراین تفاهم نامه همکاری مشترک امضا گردید.
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جانشین فرماندهی سپاه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی با همراهی جانشین فرمانده سپاه شهرستان اسفراین و رییس سازمان بسیج علمی استان با حضور در مجتمع آموزش عالی اسفراین ضمن دیدار و گفتگو با ریاست،اعضا هیات رئیسه و مدیران دانشگاه ،تفاهم نامه همکاری فی مابین مجتمع آموزش عالی اسفراین و سازمان بسیج علمی استان امضا کردند.
 جناب سرهنگ حاتمی در نشست با رییس و اعضای هیات رییسه مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اظهار داشت : مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین دستاورد های خوبی در  عرصه های علمی و پژوهشی داشته و امیدواریم همچنان شاهد رشد و پویایی آن باشیم . وی با بیان اینکه یکی از رسالت های  دانشگاه کمک به توسعه شهرستان و استان است افزود : مجتمع آموزش فنی و مهندسی با اساتید برجسته و پژوهش های فراوان در مجلات معتبر علمی جهان باید در این امر پیشرو باشد و به توسعه شهرستان و استان کمک کند. جانشین فرمانده سپاه جواد الائمه خراسان شمالی حوزه انرژی را یکی از نقاط مهم برای توسعه استان دانست و گفت: از طرح ایجاد مرکز مطالعات انرژی در مجتمع  آموزش عالی اسفراین و پژوهش در حوزه انرژی  این مرکز حمایت می کنیم.

رییس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین نیز در این نشست ضمن خیر مقدم و خش آمدگوئی به میهمانان محترم و ارائه گزارشی از مهمترین دستاوردها،افتخارات و موفقیتهای دانشگاه و با اشاره به توانمندی و ظرفیت های بالای این مجتمع آموزش عالی گفت:  سرمایه گذاری خوبی در حوزه  فرهنگی ، خوابگاه دانشجویی ، سرانه ورزشی و فعالیت هلی علمی و طرح ارتباط با صنعت در دانشگاه صورت گرفته که سبب افتخار آفرینی این مجتمع آموزش عالی در حوزه های مختلف در بین دانشگاه های کشور شده است. دکتر علی خرسند  زاک افزود : با وجود زیر ساخت مناسب در این دانشگاه  اما کمبود و ‌نیاز هایی نیز در زمینه احداث نمازخانه و‌ مسجد و ساختمان کمک آموزشی دانشگاه وجود دارد که این مرکز آموزش عالی نیازمند حمایت و‌کمک مسئولان و خیرین برای تامین اعتبار آنهاست .
 
دکتر مرتضی سعادت طرقی، معاونت آموزشی،پژوهشی و دانشجوئی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین نیز در صحبت هایی حوزه انرژی را یکی از مهم‌ترین شاخص های توسعه یافتگی کشورها ذکر کرد و افزود : ایجاد مرکز مطالعات انرژی  کمک خوبی در این زمینه است و مرکز مطالعات انرژی این مجتمع آموزش عالی در راستای همگرایی دانشگاه  فعالیت خواهد کرد و نتایج این پژو هش ها برای برنامه ریزی درست منطفه کاربرد موثر دارد.

در پایان این نشست نیز تفاهم نامه همکاری در زمینه های همکاری مشترک و همچنین راه اندازی مرکز مطالعات انرژی فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و سازمان بسیج علمی استان خراسان شمالی امضا گردید.

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #تفاهم_نامه_همکاری #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین #سازمان_بسیج_علمی

اخبار مرتبط

پیام ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو دکتر محمد حاتمی،ریاست مجتمع آموزش عالی با صدور پیامی فرا رسیدن 16 آذر، روز دانشجو را گرامی داشت
برگزاری آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و تقدیر از برگزیدگان آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی در مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور معاونت دانشجوئی،ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.
قرارگیری نام عضو هیئت علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در فهرست یک درصدِ دانشمندان برتر جهان دکتر محمد حاتمی ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین در جمع یک درصد دانشمندان برتر و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.
انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی دانشگاه برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال تحصیلی 1402-1401


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها