دوشنبه 25 بهمن 1400 ساعت 11:44 - تعداد بازدید : 1499 چاپ خبر
اخبار دانشگاه نشست جانشین فرماندهی سپاه جواد الائمه استان و رئیس سازمان بسیج علمی استان با ریاست،اعضا هیات رئیسه و مدیران دانشگاه
با حضور جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی ،رییس سازمان بسیج علمی استان و ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی فنی و‌ مهندسی اسفراین تفاهم نامه همکاری مشترک امضا گردید.
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جانشین فرماندهی سپاه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی با همراهی جانشین فرمانده سپاه شهرستان اسفراین و رییس سازمان بسیج علمی استان با حضور در مجتمع آموزش عالی اسفراین ضمن دیدار و گفتگو با ریاست،اعضا هیات رئیسه و مدیران دانشگاه ،تفاهم نامه همکاری فی مابین مجتمع آموزش عالی اسفراین و سازمان بسیج علمی استان امضا کردند.
 جناب سرهنگ حاتمی در نشست با رییس و اعضای هیات رییسه مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اظهار داشت : مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین دستاورد های خوبی در  عرصه های علمی و پژوهشی داشته و امیدواریم همچنان شاهد رشد و پویایی آن باشیم . وی با بیان اینکه یکی از رسالت های  دانشگاه کمک به توسعه شهرستان و استان است افزود : مجتمع آموزش فنی و مهندسی با اساتید برجسته و پژوهش های فراوان در مجلات معتبر علمی جهان باید در این امر پیشرو باشد و به توسعه شهرستان و استان کمک کند. جانشین فرمانده سپاه جواد الائمه خراسان شمالی حوزه انرژی را یکی از نقاط مهم برای توسعه استان دانست و گفت: از طرح ایجاد مرکز مطالعات انرژی در مجتمع  آموزش عالی اسفراین و پژوهش در حوزه انرژی  این مرکز حمایت می کنیم.

رییس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین نیز در این نشست ضمن خیر مقدم و خش آمدگوئی به میهمانان محترم و ارائه گزارشی از مهمترین دستاوردها،افتخارات و موفقیتهای دانشگاه و با اشاره به توانمندی و ظرفیت های بالای این مجتمع آموزش عالی گفت:  سرمایه گذاری خوبی در حوزه  فرهنگی ، خوابگاه دانشجویی ، سرانه ورزشی و فعالیت هلی علمی و طرح ارتباط با صنعت در دانشگاه صورت گرفته که سبب افتخار آفرینی این مجتمع آموزش عالی در حوزه های مختلف در بین دانشگاه های کشور شده است. دکتر علی خرسند  زاک افزود : با وجود زیر ساخت مناسب در این دانشگاه  اما کمبود و ‌نیاز هایی نیز در زمینه احداث نمازخانه و‌ مسجد و ساختمان کمک آموزشی دانشگاه وجود دارد که این مرکز آموزش عالی نیازمند حمایت و‌کمک مسئولان و خیرین برای تامین اعتبار آنهاست .
 
دکتر مرتضی سعادت طرقی، معاونت آموزشی،پژوهشی و دانشجوئی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین نیز در صحبت هایی حوزه انرژی را یکی از مهم‌ترین شاخص های توسعه یافتگی کشورها ذکر کرد و افزود : ایجاد مرکز مطالعات انرژی  کمک خوبی در این زمینه است و مرکز مطالعات انرژی این مجتمع آموزش عالی در راستای همگرایی دانشگاه  فعالیت خواهد کرد و نتایج این پژو هش ها برای برنامه ریزی درست منطفه کاربرد موثر دارد.

در پایان این نشست نیز تفاهم نامه همکاری در زمینه های همکاری مشترک و همچنین راه اندازی مرکز مطالعات انرژی فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و سازمان بسیج علمی استان خراسان شمالی امضا گردید.

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #تفاهم_نامه_همکاری #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین #سازمان_بسیج_علمی

اخبار مرتبط

برگزاری آئین بزرگداشت روز کارمند و معرفی و تقدیر از کارکنان نمونه دانشگاه به مناسبت هفته دولت، مراسم گرامیداشت روز کارمند با حضور ریاست دانشگاه و اعضا هیات رئیسه، مدیران و کارکنان واحدهای مختلف برگزار گردید
انتخاب مرکز مشاوره و سبک زندگی مجتمع آموزش عالی اسفراین به‌عنوان «مرکز مشاوره نمونه کشوری» در سال ۱۴۰۲ در دومین گردهمایی مدیران مراکز مشاوره و سبک زندگی و مدیران مرکز بهداشت و درمان دانشگاه های کشور، مرکز مشاوره و سبک زندگی مجتمع آموزش عالی اسفراین عنوان مرکز مشاوره نمونه کشوری را کسب نمود
افتتاح چندین طرح و پروژه عمرانی در مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با آغاز هفته دولت، پروژه‌های عمرانی مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مورد بازدید قرار گرفته و افتتاح گردید
بازدید معاونت پژوهشی وزارت عتف از مجتمع آموزش عالی اسفراین جناب آقای دکتر صالحی معاونت پژوهشی وزارت عتف با همراهی دکتر صمد نژاد ابراهیمی با حضور در مجتمع آموزش عالی اسفراین از امکانات،زیرساختها و توانمندیهای دانشگاه بازدید به عمل آوردند.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
دومین جشنواره علمی شهید چمران چهار شنبه 22 شهریور 1402 ساعت 12:36