دوشنبه 24 مرداد 1401 ساعت 12:23 - تعداد بازدید : 861 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری نشست هم اندیشی مسئولین دانشگاه با نماینده اسفراین در مجلس شورای اسلامی
نشست هم اندیشی سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین،اعضا هیات رئیسه و مدیران دانشگاه با نماینده محترم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در محل دانشگاه برگزر گردید
نشست هم اندیشی دکتر محمد حاتمی سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین، اعضا هیات رئیسه و مدیران دانشگاه با جناب آقای حسین پور نماینده محترم مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.
در این نشست ضمن ارائه گزارشی از مهمترین اقدامات،فعالیتها و دستاوردهای دانشگاه در طول یک دهه فعالیت از سوی مسئولین دانشگاه،مهمترین مسائل،راهبردها و برنامه های پیش روی دانشگاه در حوزه های مختلف مورد بحث،تبادل نظر و پیگیری مسئولین دانشگاه قرار گرفت که راهکارهای ارتقا مجتمع آموزش عالی اسفراین به دانشگاه صنعتی شمال شرق کشور،استفاده از ظرفیت های خیرین،ارتباط بیشتر دانشگاه و صنعت و استفاده از بودجه های کشوری و استانی از مهمترین مباحث مطرح شده در این نشست بود.
جناب آقای حسین پور نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع جامعه دانشگاهی، و با بیان اینکه مجتمع آموزش عالی اسفراین از ظرفیتها و پتانسیل های خوبی برخوردار است و می بایست تلاش کرد تا زمینه ارتقا آن به دانشگاه صنعتی فراهم گردد افزود: بنده به عنوان خادم مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی از هیچ تلاش و کوشش در جهت ارتقا این مرکز آموزش عالی به دانشگاه صنعتی فروگذار نخواهم کرد.ایشان همچنین در خصوص پیگیری و کمک به حل مشکلات دانشگاه قول مساعد دادند.

 

 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند تفاهم‌نامه همکاری مجتمع آموزش عالی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی به منظور هم افزایی، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌ها و منابع و تقویت و برقراری ارتباط نظام‌مند منعقد شد.
برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 98 مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
آئین نکوداشت دهه سرآمدی آموزش و تجلیل از سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با دهه سرآمدی آموزش و روز استاد،سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی و تجلیل شدند.
بازدید ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه 9 از دانشگاه اسفراین ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه ۹ کشور از فضاها و توانمندی های دانشگاه فنی مهندسی اسفراین در حوزه تربیت بدنی بازدید کردند


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
برگزاری مراسم شب‌های قدر در دانشگاه سه شنبه 29 فروردین 1402 ساعت 12:18