شنبه 22 تیر 1398 ساعت 12:42 - تعداد بازدید : 1548 چاپ خبر
اخبار دانشگاه ارتقاء علمی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین
ارتقاء مرتبه علمی دکتر محمد حاتمی عضو هیات علمی گروه مهندسی مکانیک مجتمع آموزش عالی اسفراین به مرتبه دانشیاری

در جلسه هیات ممیزه دانشگاه فردوسی مشهد با ارتقاء مرتبه علمی دکتر محمد حاتمی عضو هیات علمی گروه مهندسی مکانیک مجتمع آموزش عالی اسفراین به مرتبه دانشیاری موافقت گردید.
به گزارش روابط عمومی مجتمع بر اساس بررسي و اعلام در آخرين جلسه هيات مميزه دانشگاه فردوسي مشهد در مورخ 1398/04/15 ، جناب آقاي دكتر محمد حاتمي عضو هيات علمي گروه مهندسي مكانيك مجتمع آموزش عالي فني و مهندسي اسفراين  از مرتبه استادياري به دانشياري ارتقا يافت.
لازم به ذكر است مطابق آيين نامه ارتقاي اعضاي هيات علمي و با توجه به حضور نام ايشان در جمع يك درصد پژوهشگران برتر دنيا، روند بررسي پرونده ايشان يك سال زودتر انجام شده  و ايشان با ٣١ سال سن جزء جوانترين دانشياران كشور مي باشد. چاپ بيش از ١٢٠ مقاله JCR، و چندين جلد كتاب بين المللي   با h-index=43 و تعداد ارجاعات  حدود پنج هزار  از جمله افتخارات ايشان مي باشد.
گفتنی است پیش از این دکتر مهدی قاسمی فرد و دکتر علی خرسند زاک اعضای هیات علمی گروه علوم پایه و دکتر صدیقه عباسی عضو هیات علمی گروه مهندسی شیمی مجتمع آموزش عالی اسفراین به مرتبه دانشیاری ارتقا یافته اند.
روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین با کمال مسرت، ارتقای مرتبه علمی ایشان به دانشیاری را تبریک عرض نموده، شادکامی، سلامت و توفیق روز افزون را در تمام عرصه های زندگی و همچنین موفقیت های علمی را در کسب درجات علمی بالاتر برای این همکار گرامی از خداوند منان مسئلت می نماید.

 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

برگزاری آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت دانشگاه با حضور مسئولین شهرستان و دانشگاه برگزار گردید
دیدار و گفتگو ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین برگزاری نشست مشترک ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین در خصوص راهکارهای همکاری موثر دانشگاه با صنعت و موانع و مشکلات پیش روی آن
برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان مدیریت دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به منظور بسترسازی لازم برای تقویت زمینه های مشارکت، همفکری، تصمیم سازی، برنامه ریزی و همکاری دانشجویان در امور صنفی و حفظ، پیگیری حقوق و حریم دانشجویی اقدام به برگزاری انتخابات شورای صنفی می نماید.
ویژه برنامه های هفته ی تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین ریاست اداره تربیت بدنی دانشگاه در گفتگویی با واحد روابط عمومی به تشریح مهمترین فعالیت ها و اقدامات هفته تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخت.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها