دوشنبه 14 مهر 1399 ساعت 13:1 - تعداد بازدید : 2661 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری مراسم تودیع و معارفۀ مدیریت امور پژوهشی و فناوری و رئیس گروه کار آفرینی و ارتباط با صنعت مجتمع
در مراسمی با حضور ریاست،معاونین و مدیران مجتمع از زحمات دکتر زهرا جمیلی شیروان و دکتر مرتضی سعادت طرقی در مدت تصدی مسئولیت مدیریت امور پژوهشی و فناوری و ریاست گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت مجتمع آموزش عالی اسفراین تقدیر و قدردانی گردید.
مراسم تودیع و معارفه مدیریت امور پژوهشی و فناوری و ریاست گروه کار آفرینی و ارتباط با صنعت مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور ریاست محترم مجتمع،معاونین و جمعی از مدیران برگزار گردید.
در این‌ مراسم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دکتر زهرا جمیلی شیروان و دکتر مرتضی سعادت طرقی در مدت تصدی مسئولیت مدیریت امور پژوهشی و فناوری و ریاست گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت ،سرکار خانم دکتر حدیث ژرفی به عنوان مدیریت جدید امور پژوهشی و فناوری و جناب آقای دکتر بهگام رحمانی وحید به عنوان رئیس جدید گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت معرفی گردیدند.
دکتر مصطفی حیدری ریاست مجتمع در سخنانی در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته در مجتمع آموزش عالی اسفراین ، حوزه ی پزوهش و فناوری و ارتباط با صنعت را دو حوزه مهم در مجتمع بر شمرد و با اشاره به دستاوردهای و  فعالیتهای صورت گرفته از اجرای موفق طرح Coap  و ارتقا جایگاه مجتمع آموزش عالی اسفراین در جدیدترین رتبه بندی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام به عنوان دو دستاورد مهم در حوزه ی ارتباط با صنعت و پژوهش و فناوری نامبرد و از زحمات و تلاشهای مدیران مربوطه تقدیر و قدردانی نمود.
در ادامه نیز سرکار خانم دکتر جمیلی و آقای دکتر سعادت طرقی در سخنانی به بیان گزارشی از مهم ترین اقدامات، فعالیتها و دستاوردهای حوزه  های پژوهشی و فناوری و ارتباط با صنعت پرداخته و از همراهی و حمایتهای ریاست، معاونین و همکاران محترم در طول تصدی مسئولیت تشکر و قدردانی نمودند.
در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس و هدیه از زحمات دکتر زهرا جمیلی شیروان و دکتر مرتضی سعادت طرقی تقدیر و قدردانی گردید و حکم مسئولیت دکتر حدیث ژرفی به عنوان مدیریت پژوهشی و فناوری و دکتر بهگام رحمانی وحید به عنوان رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت به ایشان اهدا گردید.

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

برگزاری آئین روز درختکاری در مجتمع آموزش عالی اسفراین آئین روز درختکاری با حضور شهردار محترم،رئیس شورای شهر و ریاست و مسئولین دانشگاه در مجتمع آموزش عالی اسفراین انجام پذیرفت.
انتصاب رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین طی حکمی از سوی دکتر محمد علی زلفی گل، وزیر علوم و تحقیقات و فناوری دکتر محمد حاتمی دانشیار مهندسی مکانیک به عنوان رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین منصوب شد.
ارتقاء علمی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در اولین جلسه هیات ممیزه مشترک دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خراسان شمالی، با ارتقاء دکتر مصطفی عابدی عضو هیات علمی گروه ریاضی مجتمع آموزش عالی اسفراین به مرتبه دانشیاری موافقت گردید.
موفقیت تیم تنیس روی میز دانشگاه در مسابقات ورزشی دانشگاه های منطقه 9 کشور کسب مقام سوم تیم تنیس روی میز مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در مسابقات تنیس روی میز دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۹ کشور


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها