دوشنبه 14 مهر 1399 ساعت 13:1 - تعداد بازدید : 2410 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری مراسم تودیع و معارفۀ مدیریت امور پژوهشی و فناوری و رئیس گروه کار آفرینی و ارتباط با صنعت مجتمع
در مراسمی با حضور ریاست،معاونین و مدیران مجتمع از زحمات دکتر زهرا جمیلی شیروان و دکتر مرتضی سعادت طرقی در مدت تصدی مسئولیت مدیریت امور پژوهشی و فناوری و ریاست گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت مجتمع آموزش عالی اسفراین تقدیر و قدردانی گردید.
مراسم تودیع و معارفه مدیریت امور پژوهشی و فناوری و ریاست گروه کار آفرینی و ارتباط با صنعت مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور ریاست محترم مجتمع،معاونین و جمعی از مدیران برگزار گردید.
در این‌ مراسم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دکتر زهرا جمیلی شیروان و دکتر مرتضی سعادت طرقی در مدت تصدی مسئولیت مدیریت امور پژوهشی و فناوری و ریاست گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت ،سرکار خانم دکتر حدیث ژرفی به عنوان مدیریت جدید امور پژوهشی و فناوری و جناب آقای دکتر بهگام رحمانی وحید به عنوان رئیس جدید گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت معرفی گردیدند.
دکتر مصطفی حیدری ریاست مجتمع در سخنانی در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته در مجتمع آموزش عالی اسفراین ، حوزه ی پزوهش و فناوری و ارتباط با صنعت را دو حوزه مهم در مجتمع بر شمرد و با اشاره به دستاوردهای و  فعالیتهای صورت گرفته از اجرای موفق طرح Coap  و ارتقا جایگاه مجتمع آموزش عالی اسفراین در جدیدترین رتبه بندی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام به عنوان دو دستاورد مهم در حوزه ی ارتباط با صنعت و پژوهش و فناوری نامبرد و از زحمات و تلاشهای مدیران مربوطه تقدیر و قدردانی نمود.
در ادامه نیز سرکار خانم دکتر جمیلی و آقای دکتر سعادت طرقی در سخنانی به بیان گزارشی از مهم ترین اقدامات، فعالیتها و دستاوردهای حوزه  های پژوهشی و فناوری و ارتباط با صنعت پرداخته و از همراهی و حمایتهای ریاست، معاونین و همکاران محترم در طول تصدی مسئولیت تشکر و قدردانی نمودند.
در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس و هدیه از زحمات دکتر زهرا جمیلی شیروان و دکتر مرتضی سعادت طرقی تقدیر و قدردانی گردید و حکم مسئولیت دکتر حدیث ژرفی به عنوان مدیریت پژوهشی و فناوری و دکتر بهگام رحمانی وحید به عنوان رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت به ایشان اهدا گردید.

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

پیام ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو دکتر محمد حاتمی،ریاست مجتمع آموزش عالی با صدور پیامی فرا رسیدن 16 آذر، روز دانشجو را گرامی داشت
برگزاری آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و تقدیر از برگزیدگان آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی در مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور معاونت دانشجوئی،ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.
قرارگیری نام عضو هیئت علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در فهرست یک درصدِ دانشمندان برتر جهان دکتر محمد حاتمی ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین در جمع یک درصد دانشمندان برتر و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.
انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی دانشگاه برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال تحصیلی 1402-1401


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها