دوشنبه 14 مهر 1399 ساعت 13:1 - تعداد بازدید : 1406 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری مراسم تودیع و معارفۀ مدیریت امور پژوهشی و فناوری و رئیس گروه کار آفرینی و ارتباط با صنعت مجتمع
در مراسمی با حضور ریاست،معاونین و مدیران مجتمع از زحمات دکتر زهرا جمیلی شیروان و دکتر مرتضی سعادت طرقی در مدت تصدی مسئولیت مدیریت امور پژوهشی و فناوری و ریاست گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت مجتمع آموزش عالی اسفراین تقدیر و قدردانی گردید.
مراسم تودیع و معارفه مدیریت امور پژوهشی و فناوری و ریاست گروه کار آفرینی و ارتباط با صنعت مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور ریاست محترم مجتمع،معاونین و جمعی از مدیران برگزار گردید.
در این‌ مراسم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دکتر زهرا جمیلی شیروان و دکتر مرتضی سعادت طرقی در مدت تصدی مسئولیت مدیریت امور پژوهشی و فناوری و ریاست گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت ،سرکار خانم دکتر حدیث ژرفی به عنوان مدیریت جدید امور پژوهشی و فناوری و جناب آقای دکتر بهگام رحمانی وحید به عنوان رئیس جدید گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت معرفی گردیدند.
دکتر مصطفی حیدری ریاست مجتمع در سخنانی در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته در مجتمع آموزش عالی اسفراین ، حوزه ی پزوهش و فناوری و ارتباط با صنعت را دو حوزه مهم در مجتمع بر شمرد و با اشاره به دستاوردهای و  فعالیتهای صورت گرفته از اجرای موفق طرح Coap  و ارتقا جایگاه مجتمع آموزش عالی اسفراین در جدیدترین رتبه بندی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام به عنوان دو دستاورد مهم در حوزه ی ارتباط با صنعت و پژوهش و فناوری نامبرد و از زحمات و تلاشهای مدیران مربوطه تقدیر و قدردانی نمود.
در ادامه نیز سرکار خانم دکتر جمیلی و آقای دکتر سعادت طرقی در سخنانی به بیان گزارشی از مهم ترین اقدامات، فعالیتها و دستاوردهای حوزه  های پژوهشی و فناوری و ارتباط با صنعت پرداخته و از همراهی و حمایتهای ریاست، معاونین و همکاران محترم در طول تصدی مسئولیت تشکر و قدردانی نمودند.
در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس و هدیه از زحمات دکتر زهرا جمیلی شیروان و دکتر مرتضی سعادت طرقی تقدیر و قدردانی گردید و حکم مسئولیت دکتر حدیث ژرفی به عنوان مدیریت پژوهشی و فناوری و دکتر بهگام رحمانی وحید به عنوان رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت به ایشان اهدا گردید.

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

دیدار و گفتگو ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین برگزاری نشست مشترک ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین در خصوص راهکارهای همکاری موثر دانشگاه با صنعت و موانع و مشکلات پیش روی آن
برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان مدیریت دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به منظور بسترسازی لازم برای تقویت زمینه های مشارکت، همفکری، تصمیم سازی، برنامه ریزی و همکاری دانشجویان در امور صنفی و حفظ، پیگیری حقوق و حریم دانشجویی اقدام به برگزاری انتخابات شورای صنفی می نماید.
ویژه برنامه های هفته ی تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین ریاست اداره تربیت بدنی دانشگاه در گفتگویی با واحد روابط عمومی به تشریح مهمترین فعالیت ها و اقدامات هفته تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخت.
اطلاعیه ثبت نام دانشجویانی که از طریق سازمان سنجش به اولویت بعدی معرفی شده اند.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها