چهار شنبه 21 خرداد 1399 ساعت 13:3 - تعداد بازدید : 2399 چاپ خبر
اخبار دانشگاه دیدار و گفتگوی ریاست پارک علم و فناوری خراسان شمالی با رئیس و مدیران مجتمع
امضا تفاهم نامه همکاری مشترک در نشست رئیس و مسئولین پارک علم و فناوری خراسان شمالی با ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین
در راستای همکاری های پارک علم و فناوری خراسان شمالی و مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین، دکتر مهران گرمه ای رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی با حضور در مجتمع آموزش عالی اسفراین با ریاست و مسئولین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین دیدار و گفتگو کرد.
ریاست پارک علم و  فناوری خراسان شمالی در این دیدار با بیان اینکه بارزترین مأموریت پارک علم و فناوری ساماندهی یک محیط فعال برای ایجاد هم‌افزایی ناشی از کار جمعی و تقویت و حمایت از فعالیت‌های هدف‌دار نوآورانه و شرکت‌های فعال دانش‌بنیان در زمینه‌های مختلف فناوری است افزود :
در راستای نیل به این هدف آماده ایم با استفاده از ظرفیت دانشگاه و اعضا هیات علمی توانمند آن ضمن رفع موانع موجود،زمینه همکاری اثربخش دانشگاه و پارک در حوزه های همکاری مشترک را فراهم آوریم.
وی با بیان اینکه پارک علم و فناوری نهادی علمی دولتی است افزود: مرکز رشد واحدهای فناور موجود در دانشگاه فرصت بسیار خوبی برای اعضا هیات علمی و نخبگان شهرستان فرآهم آورده تا با حمایت های پارک علم و فناوری از شرکت های دانش بنیان و افراد دارای ایده و فکر نو و راه‌اندازی کسب‌وکارهای جدید و سودآور در بازار گامی مهم و اساسی در جهت فعالیت علمی و پژوهشی اثر بخش و رشد و توسعه اقتصاد دانش بنیان برداریم.
دکتر حیدری ریاست دانشگاه نیز در این دیدار با اشاره به فعالیت مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان در مجتمع آموزش عالی اسفراین افزود:دانشگاه از هر گونه همکاری مشترک نهادهای علمی و تحقیقاتی با این مجتمع استقبال کرده و بر ضرورت همکاری و هم افزایی در جهت حمایت هر چه بیشتر از ایده های نو و کسب و کارهای نوپا تاکید کرد.
در پایان این نشست تفاهم نامه همکاری هر چه بیشتر پارک علم و فناوری خراسان شمالی و مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در حوزه های مشترک به امضا روسای پارک و دانشگاه رسید و مسئولین حاضر در جلسه در خصوص نحوه همکاریهای مشترک در پروژه های علمی و پژوهشی و ایجاد کسب و کارهای نوپا ،تجهیز فضای مرکز رشد واحدهای فناور موجود در دانشگاه و استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان موجود در دانشگاه به بحث و تبادل نظر پرداختند.


 


 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

پیام ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو دکتر محمد حاتمی،ریاست مجتمع آموزش عالی با صدور پیامی فرا رسیدن 16 آذر، روز دانشجو را گرامی داشت
برگزاری آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و تقدیر از برگزیدگان آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی در مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور معاونت دانشجوئی،ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.
قرارگیری نام عضو هیئت علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در فهرست یک درصدِ دانشمندان برتر جهان دکتر محمد حاتمی ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین در جمع یک درصد دانشمندان برتر و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.
انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی دانشگاه برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال تحصیلی 1402-1401


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها