یکشنبه 19 بهمن 1399 ساعت 13:33 - تعداد بازدید : 2063 چاپ خبر
اخبار دانشگاه دیدار سرپرست و مسئولین مجتمع با خانواده شهدا
سرپرست و مسئولین مجتمع با خانواده های شهدای منسوب به کارکنان و اعضای هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین دیدار و گفتگو کردند
به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی و به مناسبت روز تکریم مادران و همسران شهدا، ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز مادر و ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی سرپرست و جمعی از مسئولین مجتمع ، با حضور در منزل خانواده های معظم شهیدان محمد علی کربلایی ( پدر همکار گرامی جناب آقای دکتر علیرضا کربلایی )، شهید حسین عباسی (برادر همکار گرامی سرکار خانم دکتر صدیقه عباسی) و شهید علی اکبر رحمانی ( پدر همکار گرامی جناب آقای علی محمد رحمانی) با گرامی داشت یاد و خاطره این شهدای والامقام و تجدید میثاق با آرمانهای شهدا، از مادران این بزرگواران تجلیل کردند.
دکتر علی خرسند زاک سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور در منزل این شهیدان والامقام و دیدار با خانواده شهدا تصریح کرد: یاد و نام شهدا همیشه در دل‌ها زنده است و آرامش و امنیت امروز، مدیون ازخودگذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده‌ آنان است.
ایشان در ادامه ضمن قدردانی از زحمات همسران شهید که با ایثار و فداکاری فرزندان خود را به بهترین روش تربیت کردند افزود: امیدواریم همه ما ادامه دهنده راه شهدا باشیم و دراه تحقق آرمانهای آنها گام برداریم.
همچنین در ادامه نیز سرپرست و جمعی از مسئولین دانشگاه با حضور در محل کار همکاران محترم، آقایان بهادر علیپور (برادر شهید غلامحسن علیپور ) و دکتر مهدی قاسمی فرد (فرزند شهید قاسم قاسمی فرد) ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و تجلیل از مقاومت و فداکاری خانواده معظم شهدا، با آنها دیدار و گفتگو کردند.
در پایان این دیدارها نیز توسط سرپرست و مسئولین مجتمع ، هدایایی به‌رسم یادبود به خانواده شهدا محترم اهدا گردید.


 


 

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #شهدا #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

پیام ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو دکتر محمد حاتمی،ریاست مجتمع آموزش عالی با صدور پیامی فرا رسیدن 16 آذر، روز دانشجو را گرامی داشت
برگزاری آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و تقدیر از برگزیدگان آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی در مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور معاونت دانشجوئی،ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.
قرارگیری نام عضو هیئت علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در فهرست یک درصدِ دانشمندان برتر جهان دکتر محمد حاتمی ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین در جمع یک درصد دانشمندان برتر و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.
انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی دانشگاه برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال تحصیلی 1402-1401


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها