دوشنبه 22 فروردین 1401 ساعت 10:35 - تعداد بازدید : 1392 چاپ خبر
اخبار دانشگاه اطلاعیه مدیریت آموزشی و تحصیلات تکمیلی مجتمع آموزش عالی اسـفراین در خصوص از سرگیری آمـوزش حـضـوری
اطلاعیه مدیریت آموزش دانشگاه در خصوص نحوه برگزاری کلاسهای درسی دانشجویان
قابل توجه دانشجویان عزیز ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و پیـرو اطلاعیه های قبلی مجتمع آموزش عالی اسفراین در خصوص حضوری شدن دانشگاه ها توجه شما را به نکات زیر جلب می‌نماییم:

1- کـلیـه دروس نیمـسـال اول تا پایان نیمسال چهارم طــبــق چــارت درســـی رشـتــه‌های کارشناسـی پیوسته (غـیــر از دروس عمومی، کـارگاه و آزمــایــشــگـاه) از تاریخ 1401/01/27 بصورت حضوری برگزار می شود که لیست کلیه دروس حضوری به پیوست ارائه می‌گردد.
 
2- تمام دانشجویان از ورودی 1395 لغایت 1400 که هر یک از دروس لیست شده پیوست را در نیمسال جاری اخذ کرده اند، ملزم به شـرکت در کلاس ها به‌صورت حضوری می‌باشند.
 
3- دانشجویانی که به هر دلیلی امکان حضور در دانشگاه جهت آموزش حضوری را نداشته باشند، امکان ثبت درخواست حذف ترم تحصیلی از طریق پرتال آموزشـی (با احتساب در سنوات تحصیلی) را دارا می باشند.
 
4- دانشجویانی که به هر دلیلی امکان حضور در دانشگاه جهت آموزش حضوری را نداشته باشند، امکان ثبت درخواست حذف اضطراری درس، بدون محدودیت تعداد درس، از طریق پرتال آموزشـی  را دارا می‌باشند.
 
5- آموزش مجازی جهت دانشجویان ورودی 1398 و ماقبل که دروس مشتـرک با ورودی های 1399 و 1400 ندارند (کلیه دروس غیـر از دروس لیست شده پیوست)، کماکان ادامه خواهد داشت و زمان حضوری شدن کلاس های درسی این دانشجویان و نحوه برگزاری دروس کارگاهی و آزمایشگاهی، در صورت فراهم آمدن شرایط اسکان، متعاقبا اعلام خواهد شد.
 
6- کلیه دروس مقطع کاردانی، کارشناسـی ناپیوسته و کارشناسـی ارشد ناپیوسته بصورت حضوری برگزار می گردد.
 
7- تخصیص خوابگاه به دانشجویان محتـرم و اجازه حضور آنان در کلاس‌های درسـی، آزمایشگاه و سایر بخش‌های دانشگاه مشـروط به اجرای واکسیناسیون کامل اعلامی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا و ارائه گواهی مربوطه (انجام 3 نوبت واکسیناسیون برای استفاده از خوابگاه دانشجویی و انجام حداقل 2 نوبت برای شـرکت در کلاس‌های حضوری) خواهد بود و در صورت عدم اقدام لازم از سوی دانشجویان از ورود این دانشجویان به محیط دانشگاه و خوابگاه‌ها ممانعت به عمل خواهد آمد.
 
8- کلیه دانشجویان لازم است پرینت کارت واکسیناسیون خود را هنگام ورود به دانشگاه به ‌همراه داشته باشند.
 
9- دانشجویان گرامی می‌توانند جهت دسترسـی به کلیه اطلاعیه‌های مربوط به آموزش به کانال (esfeducation@) مراجعه نمایند. همچنین آخرین اخبار و فعالیت‌های دانشگاه را از طریق سایت دانشگاه به آدرس www.esfarayen.ac.ir و کانال‌های اطلاع رسانی واحد روبط عمومی در فضای مجازی به آدرس university_esfarayen@ دنبال نمایند.
 
 
10- برگزاری کلاس های نیم‌سال جاری به صورت حضوری یا مجازی تابع مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا می باشد و هرگونه تغییـر منوط به اخذ تصمیم های جدید این ستاد خواهد بود. لازم به ذکر است کلیه امتحانات پایان‌ترم در تمامی مقاطع به صورت کاملا حضوری خواهد بود.

 
 لیست دروس حضوری نیم سال دوم سال تحصیلی 1401-1400 را در اینجا مشاهده نمائید.

 

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند تفاهم‌نامه همکاری مجتمع آموزش عالی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی به منظور هم افزایی، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌ها و منابع و تقویت و برقراری ارتباط نظام‌مند منعقد شد.
برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 98 مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
آئین نکوداشت دهه سرآمدی آموزش و تجلیل از سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با دهه سرآمدی آموزش و روز استاد،سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی و تجلیل شدند.
بازدید ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه 9 از دانشگاه اسفراین ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه ۹ کشور از فضاها و توانمندی های دانشگاه فنی مهندسی اسفراین در حوزه تربیت بدنی بازدید کردند


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
برگزاری مراسم شب‌های قدر در دانشگاه سه شنبه 29 فروردین 1402 ساعت 12:18