چهار شنبه 6 بهمن 1400 ساعت 15:2 - تعداد بازدید : 1162 چاپ خبر
اخبار دانشگاه تقدیر از بانوان شاغل در دانشگاه به مناسبت هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر
به مناسبت میلاد پر برکت حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته گرامیداشت مقام زن، از بانوان دانشگاهی مجتمع آموزش عالی اسفراین تقدیر و قدردانی گردید.
به مناسبت میلاد پر برکت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر،در مراسمی با حضور ریاست محترم دانشگاه، معاونت آموزشی،پژوهشی و دانشجوئی و رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه از بانوان کارمند و اعضا محترم هیات علمی شاغل در مجتمع آموزش عالی اسفراین تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
دکتر خرسند زاک ریاست محترم مجتمع آموزش عالی اسفراین در این مراسم ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن به بیان نقش و اهمیت و جایگاه زن در خانواده و جامعه پرداختند و و با ابراز رضايت مندي از تلاش ها و فعالیتهای همكاران خانم در مجتمع آموزش عالی اسفراین از زحمات تمامی بانوان دانشگاه در پیشبرد اهداف مجتمع تقدیر و قدردانی نموده و افزودند: تلاش در جهت افزایش بهره وری و ارتقا منابع انسانی و رضایت مندی در کارکنان و اعضای هیات علمی از مهمترین اولویت های کاری بنده از ابتدای قبول مسئولیت بوده است و تلاش می کنیم تا بتوانيم مشكلات همكاران را به حداقل ممكن برسانيم.
در ادامه برنامه نیز دکتر صدیقه عباسی،مشاور ریاست در امور زنان و خانواده گزارشی از فعالیتها و اقدامات صورت گرفته درحوزه بانوان ارائه نموده و تعدادی از همکاران به بیان ،نظرات،دیدگاهها و دغدغه های خود در خصوص رفع مشکلات موجود و پیشرفت هر چه بیشتر مجتمع پرداختند .
در پایان این برنامه نیز در خصوص تقلیل ساعت کاری بانوان دارای فرزند شیرخوار،احداث مهد کودک ویژه همکاران ، حضور بانوان در هیات اجرائی منابع انسانی اعضا غیر هیات علمی و دیگر موضوعات مرتبط در این حوزه تصمیمات مقتضی اخذ گردید و با اهدا لوح سپاس و هدیه از زحمات همکاران خانم دانشگاه تجليل و قدردانی گرديد.
 

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #روز_زن #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

پیام ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو دکتر محمد حاتمی،ریاست مجتمع آموزش عالی با صدور پیامی فرا رسیدن 16 آذر، روز دانشجو را گرامی داشت
برگزاری آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و تقدیر از برگزیدگان آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی در مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور معاونت دانشجوئی،ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.
قرارگیری نام عضو هیئت علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در فهرست یک درصدِ دانشمندان برتر جهان دکتر محمد حاتمی ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین در جمع یک درصد دانشمندان برتر و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.
انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی دانشگاه برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال تحصیلی 1402-1401


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها