چهار شنبه 6 بهمن 1400 ساعت 15:2 - تعداد بازدید : 1305 چاپ خبر
اخبار دانشگاه تقدیر از بانوان شاغل در دانشگاه به مناسبت هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر
به مناسبت میلاد پر برکت حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته گرامیداشت مقام زن، از بانوان دانشگاهی مجتمع آموزش عالی اسفراین تقدیر و قدردانی گردید.
به مناسبت میلاد پر برکت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر،در مراسمی با حضور ریاست محترم دانشگاه، معاونت آموزشی،پژوهشی و دانشجوئی و رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه از بانوان کارمند و اعضا محترم هیات علمی شاغل در مجتمع آموزش عالی اسفراین تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
دکتر خرسند زاک ریاست محترم مجتمع آموزش عالی اسفراین در این مراسم ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن به بیان نقش و اهمیت و جایگاه زن در خانواده و جامعه پرداختند و و با ابراز رضايت مندي از تلاش ها و فعالیتهای همكاران خانم در مجتمع آموزش عالی اسفراین از زحمات تمامی بانوان دانشگاه در پیشبرد اهداف مجتمع تقدیر و قدردانی نموده و افزودند: تلاش در جهت افزایش بهره وری و ارتقا منابع انسانی و رضایت مندی در کارکنان و اعضای هیات علمی از مهمترین اولویت های کاری بنده از ابتدای قبول مسئولیت بوده است و تلاش می کنیم تا بتوانيم مشكلات همكاران را به حداقل ممكن برسانيم.
در ادامه برنامه نیز دکتر صدیقه عباسی،مشاور ریاست در امور زنان و خانواده گزارشی از فعالیتها و اقدامات صورت گرفته درحوزه بانوان ارائه نموده و تعدادی از همکاران به بیان ،نظرات،دیدگاهها و دغدغه های خود در خصوص رفع مشکلات موجود و پیشرفت هر چه بیشتر مجتمع پرداختند .
در پایان این برنامه نیز در خصوص تقلیل ساعت کاری بانوان دارای فرزند شیرخوار،احداث مهد کودک ویژه همکاران ، حضور بانوان در هیات اجرائی منابع انسانی اعضا غیر هیات علمی و دیگر موضوعات مرتبط در این حوزه تصمیمات مقتضی اخذ گردید و با اهدا لوح سپاس و هدیه از زحمات همکاران خانم دانشگاه تجليل و قدردانی گرديد.
 

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #روز_زن #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

برگزاری آئین روز درختکاری در مجتمع آموزش عالی اسفراین آئین روز درختکاری با حضور شهردار محترم،رئیس شورای شهر و ریاست و مسئولین دانشگاه در مجتمع آموزش عالی اسفراین انجام پذیرفت.
انتصاب رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین طی حکمی از سوی دکتر محمد علی زلفی گل، وزیر علوم و تحقیقات و فناوری دکتر محمد حاتمی دانشیار مهندسی مکانیک به عنوان رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین منصوب شد.
ارتقاء علمی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در اولین جلسه هیات ممیزه مشترک دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خراسان شمالی، با ارتقاء دکتر مصطفی عابدی عضو هیات علمی گروه ریاضی مجتمع آموزش عالی اسفراین به مرتبه دانشیاری موافقت گردید.
موفقیت تیم تنیس روی میز دانشگاه در مسابقات ورزشی دانشگاه های منطقه 9 کشور کسب مقام سوم تیم تنیس روی میز مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در مسابقات تنیس روی میز دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۹ کشور


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها