چهار شنبه 14 آبان 1399 ساعت 14:14 - تعداد بازدید : 2638 چاپ خبر
اخبار دانشگاه ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری 99

 

ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری 99

 

بدین وسیله آغاز سال تحصیلی جدید را خدمت شما دانشجویان و فرهیختگان عزیز تبریک عرض می کنیم؛ از این که مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین را جهت ادامه تحصیلات خود انتخاب نموده اید، بسیار خرسندیم و ورود شما را به این دانشگاه خوش آمد می گوییم.

به استحضار پذیرفته شدگان کنکور سراسری 1399 می رساند با توحه با اینکه کلاسهای درس به صورت کاملاً الکترونیک و مجازی برگزار می گردد از مراجعه حضوری به دانشگاه قویاً خودداری نموده و بدون توجه به تاریخ های اعلام شده ی سازمان سنجش آموزش کشور فقط راهنماییهای این اطلاعیه را دنبال کنید و پس از آغاز ثبت نام اینترنتی نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید.

زمان ثبت نام اینترنتی تا پایان 1399/08/22 می باشد. لذا اعلام می گردد لینک ثبت نام اینترنتی برای این دسته از دانشجویان فعال است.


لطفاً به منظور تسریع در پرداخت های مالی از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده کنید.
 

فایل راهنمای کامل مراحل ثبت نام پذیرفته شدگان با آزمون سراسری
اداره پذیرش و ثبت نام

 
 

منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

برگزاری آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت دانشگاه با حضور مسئولین شهرستان و دانشگاه برگزار گردید
دیدار و گفتگو ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین برگزاری نشست مشترک ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین در خصوص راهکارهای همکاری موثر دانشگاه با صنعت و موانع و مشکلات پیش روی آن
برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان مدیریت دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به منظور بسترسازی لازم برای تقویت زمینه های مشارکت، همفکری، تصمیم سازی، برنامه ریزی و همکاری دانشجویان در امور صنفی و حفظ، پیگیری حقوق و حریم دانشجویی اقدام به برگزاری انتخابات شورای صنفی می نماید.
ویژه برنامه های هفته ی تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین ریاست اداره تربیت بدنی دانشگاه در گفتگویی با واحد روابط عمومی به تشریح مهمترین فعالیت ها و اقدامات هفته تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخت.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها