یکشنبه 9 تیر 1398 ساعت 15:13 - تعداد بازدید : 1623 چاپ خبر
اخبار دانشگاه حضور معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور در مجتمع آموزش عالی اسفراین
نشست مشترک دکتر صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان و دکتر مطیعی رئیس صندوق رفاه دانشجویان با رئیس و مسئولان مجتمع آموزش عالی اسفراین
دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور  با همراهی دکتر مطیعی رئیس صندوق رفاه دانشجویان و مهندس پرهیزگار معاون مالی و پشتیبانی سازمان اموردانشجویان ضمن حضور در شهرستان اسفراین و بازدید از مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در نشستی با حضور فرماندار شهرستان و رئیس و مسولان مجتمع آموزش عالی اسفراین مهمترین اولویت ها و برنامه های این مجتمع آموزش عالی را بررسی نمودند.
در ابتدای این نشست دکتر مصطفی حیدری ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین ضمن خوش آمدگوئی و خیر مقدم به مسئولین محترم و تشکر و قدردانی از توجه مسئولین وزارت علوم به دانشگاههای نوپا به ارائه گزارشی از فعالیتها و دستاوردهای مجتمع آموزش عالی اسفراین و برنامه های پیش و روی این مرکز آموزش عالی پرداخته و در خصوص استفاده از ظرفیت خیرین و ساخت خوابگاه خیرساز این مجتمع و مشکلات پیش و رو جهت تکمیل و بهره برداری از آن نکاتی را بیان نمود.
در ادامه مدیران مربوطه گزارشی در خصوص فعالیت های صورت گرفته و موانع و مشکلات موجود در حوزه های دانشجویی، پژوهشی، ورزشی و رفاهی ارائه نمودند.
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم،تحقیقات و فناوری نیز در این نشست با بیان اینکه دانشگاه امروز علاوه بر کارکرد و مسئولیتهای آموزشی و پژوهشی، وظایف جدیدی نیز در حوزه های فرهنگی و اجتماعی دارد افزود: توسعه تعمیم در این دانشگاه مطلوب بوده و یکی از مزیت های مجتمع آموزش عالی اسفراین همجواری آن با صنایع است که باید در راستای ارتباط ملموس دانشگاه با صنعت ، اجرای طرحهای کارورزی و توسعه و فراهم کردن زیرساختها و کمک به کسب و کار دانشجویان جز برنامه ها و اولویت های مدیران مجموعه قرار گیرد.
دکتر مجتبی صدیقی با تاکید بر هم پوشانی دانشگاههای سطح استان اظهار داشت:دانشگاههای استان باید مکمل یکدیگر بوده و به یکدیگر در انتفال و تبادل تجارب و اطلاعات کمک نمایند.
ایشان در بخش پایانی سخنان خود افزود: این مجتمع با همان ماموریت فنی و مهندسی به کار خود ادامه خواهد داد .
فرماندار اسفراین نیز در سخنانی مجتمع آموزش عالی اسفراین را دارای رشد مطلوبی دانسته و افزود: ماموریت گرایی دانشگاهها باعث افزایش دانش علمی در دانشجویان می شود و در توسعه صنعت و دانشگاه موثر است.
طاهر رستمی با باین اینکه همجواری دانشگاه و صنعت یکی از مهمترین مزیت های مجتمع آموزش عالی اسفراین می باشد  اظهار داشت: با توجه به رشد جهشی مجتمع آموزش عالی اسفراین و امکانات و زیرساختهای مناسب ، این مجتمع ظرفیت تبدیل شدن به دانشگاه صنعتی شمال شرق کشو را داراست.
در پایان این نشست مسئولین محترم وزارت در خصوص اختصاص بودجه به منظور تکمیل خوابگاه خیرساز در بخش رفاهی من جمله رستوران مکمل و ....کمک به تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی،تخصیص صد در صدی وامهای دانشجوئی دانشجویان مجتمع و همچنین اختصاص بودجه برای برگزاری مسابقات علمی و پژوهشی به منظور مهارت افزایی دانشجویان قول مساعد داده و ضمن بازدید از زیرساختها و اماکن دانشجوئی و فرهنگی،آموزشی و پژوهشی از نزدیک در جریان مهمترین دستاوردها ، اقدامات و برنامه های پیش و روی مجتمع آموزش عالی اسفراین قرار گرفتند.

 
 

 
 
 

 

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

دیدار و گفتگو ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین برگزاری نشست مشترک ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین در خصوص راهکارهای همکاری موثر دانشگاه با صنعت و موانع و مشکلات پیش روی آن
برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان مدیریت دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به منظور بسترسازی لازم برای تقویت زمینه های مشارکت، همفکری، تصمیم سازی، برنامه ریزی و همکاری دانشجویان در امور صنفی و حفظ، پیگیری حقوق و حریم دانشجویی اقدام به برگزاری انتخابات شورای صنفی می نماید.
ویژه برنامه های هفته ی تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین ریاست اداره تربیت بدنی دانشگاه در گفتگویی با واحد روابط عمومی به تشریح مهمترین فعالیت ها و اقدامات هفته تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخت.
اطلاعیه ثبت نام دانشجویانی که از طریق سازمان سنجش به اولویت بعدی معرفی شده اند.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها