شنبه 23 آذر 1398 ساعت 16:4 - تعداد بازدید : 2107 چاپ خبر
اخبار دانشگاه آیین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری و اعلام پژوهشگران و فن آوران برتر استانی
انتخاب اعضا هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین به عنوان پژوهشگران برگزیده استانی در آیین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین، آئین پایانی نمایشگاه هفته پژوهش،فناوری و فن بازار استان و تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری خراسان شمالی با حضور معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری،نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی، روسای دانشگاه های استان و مدیران دستگاه های اجرایی استان در سالن پیام نور دانشگاه بجنورد انجام پذیرفت.
در این مراسم از پژوهشگران برتر استان شامل پژوهشگران برتر دانشگاهی، دانش آموزی و دستگاههای اجرایی تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
همچنین در این برنامه آقایان دکتر محمد حاتمی و دکتر مهدی قاسمی فرد اعضا هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین به عنوان پژوهشگر برگزیده استانی در حوزه فنی و مهندسی و فن آور برتر استان با رای هیات داوران انتخاب گردیدند.
روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین کسب این موفقیت علمی را به این عزیزان و خانواده بزرگ مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین تبریک گفته و توفیق روز افزون در تمام عرصه های زندگی را برای این همکاران گرامی از خداوند منان مسئلت می نماید.
 


منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین #هفته_پژوهش

اخبار مرتبط

برگزاری آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت دانشگاه با حضور مسئولین شهرستان و دانشگاه برگزار گردید
دیدار و گفتگو ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین برگزاری نشست مشترک ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین در خصوص راهکارهای همکاری موثر دانشگاه با صنعت و موانع و مشکلات پیش روی آن
برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان مدیریت دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به منظور بسترسازی لازم برای تقویت زمینه های مشارکت، همفکری، تصمیم سازی، برنامه ریزی و همکاری دانشجویان در امور صنفی و حفظ، پیگیری حقوق و حریم دانشجویی اقدام به برگزاری انتخابات شورای صنفی می نماید.
ویژه برنامه های هفته ی تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین ریاست اداره تربیت بدنی دانشگاه در گفتگویی با واحد روابط عمومی به تشریح مهمترین فعالیت ها و اقدامات هفته تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخت.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها