شنبه 17 آبان 1399 ساعت 10:40 - تعداد بازدید : 1297 چاپ خبر
اخبار دانشگاه اطلاعیه ثبت نام ویژه دانشجویان شبانه مجتمع که در مقطع جدید قبول شده اند
قابل توجه آن دسته از دانشجویان که در مجتمع آموزش عالی اسفراین در دوره شبانه مشغول به تحصیل بودند و در رشته جدید قبول شده اند، ضمن خوش آمد مجدد و تبریک، به اطلاع می رساند، با توجه به اینکه باید از دوره قبلی انصراف داده و برای دانشجویان مشمول نظام وظیفه نامه لغو و معافیت جدید ضروری می باشد، براین اساس، نماینده دانشگاه امورات انصرافی را انجام خواهد داد. لذا جهت راکد شدن شماره دانشجویی قبلی، می بایست فرم پیوست شده را پر نموده، به طور واضح تصویر آن را به آدرس الکترونیکی زیر تا تاریخ سه شنبه 20/ 8/ 99 ارسال نمایند. 
نکته مهم: با هماهنگی های صورت گرفته، مدیران گروه در خصوص ادامه تحصیل و تطبیق دروس با واحدهای همین ترم، اما در قبولی جدید، همکاری خواهند داشت.
 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

دیدار و گفتگو ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین برگزاری نشست مشترک ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین در خصوص راهکارهای همکاری موثر دانشگاه با صنعت و موانع و مشکلات پیش روی آن
برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان مدیریت دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به منظور بسترسازی لازم برای تقویت زمینه های مشارکت، همفکری، تصمیم سازی، برنامه ریزی و همکاری دانشجویان در امور صنفی و حفظ، پیگیری حقوق و حریم دانشجویی اقدام به برگزاری انتخابات شورای صنفی می نماید.
ویژه برنامه های هفته ی تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین ریاست اداره تربیت بدنی دانشگاه در گفتگویی با واحد روابط عمومی به تشریح مهمترین فعالیت ها و اقدامات هفته تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخت.
اطلاعیه ثبت نام دانشجویانی که از طریق سازمان سنجش به اولویت بعدی معرفی شده اند.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها