چهار شنبه 26 تیر 1398 ساعت 15:32 - تعداد بازدید : 1572 چاپ خبر
اخبار دانشگاه دیدار و گفتگوی رئیس و مسئولین بانک انصار اسفراین با ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین
رئیس و مسئولین بانک انصار با حضور در مجتمع آموزش عالی اسفراین با ریاست و مسئولین مجتمع دیدار و گفتگو کردند.
رئیس و مسئولین بانک انصار اسفراین با حضور در مجتمع آموزش عالی اسفراین ضمن دیدار با ریاست و مدیران مجتمع از پروژه های عمرانی مجتمع بازدید کردند.
در این دیدار آقای سیاووشی ریاست محترم بانک انصاراسفراین ضمن قدردانی از تلاشهای مسئولین مجتمع در جهت رشد و توسعه ی آموزش عالی در شهرستان به بیان نکاتی در خصوص همکاری موثر دانشگاه و بانک در حوزه ی مالی و اعتباری پرداخت .
در ادامه دکتر مصطفی حیدری ریاست محترم دانشگاه عرض خیر مقدم به مجموعه بانک انصار گزارش جامعی از فعالیتهای دانشگاه از بدو تاسیس تاکنون در حوزه های آموزشی و پژوهشی،عمرانی و دانشجوئی ارائه نمود.
ایشان  با اشاره به عملکرد رو به رشد دانشگاه گفت: با توجه به نوپا بودن مجتمع و علی رغم محدودیتهای مالی این مجتمع  روند رو به رشد و قابل ملاحظه ای داشته است.
در پایان نیز مسئولین محترم بانک انصار ضمن بازدید از مجتمع و روند ساخت خوابگاه خیرساز دخترانه مجتمع در خصوص کمک به تکمیل و تجهیز آن قول مساعد دادند.

 
 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

دیدار و گفتگو ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین برگزاری نشست مشترک ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین در خصوص راهکارهای همکاری موثر دانشگاه با صنعت و موانع و مشکلات پیش روی آن
برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان مدیریت دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به منظور بسترسازی لازم برای تقویت زمینه های مشارکت، همفکری، تصمیم سازی، برنامه ریزی و همکاری دانشجویان در امور صنفی و حفظ، پیگیری حقوق و حریم دانشجویی اقدام به برگزاری انتخابات شورای صنفی می نماید.
ویژه برنامه های هفته ی تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین ریاست اداره تربیت بدنی دانشگاه در گفتگویی با واحد روابط عمومی به تشریح مهمترین فعالیت ها و اقدامات هفته تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخت.
اطلاعیه ثبت نام دانشجویانی که از طریق سازمان سنجش به اولویت بعدی معرفی شده اند.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها