یکشنبه 29 تیر 1399 ساعت 15:58 - تعداد بازدید : 1914 چاپ خبر
اخبار دانشگاه دیدار و گفتگوی مدیریت شعب بانک ملت استان با ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین
مدیران بانک ملت استان و شهرستان با حضور در مجتمع آموزش عالی اسفراین با ریاست و مسئولین مجتمع دیدار و گفتگو کردند.
مدیریت شعب بانک ملت استان و ریاست بانک ملت شعبه اسفراین با حضور در مجتمع آموزش عالی اسفراین با ریاست ،اعضا هیات رئیسه و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین دیدار  و گفتگو کردند.
در این دیدار دکتر مصطفی حیدری ریاست محترم مجتمع ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگوئی به مسئولین بانک ملت به بیان گزارش از فعالیتهای دانشگاه از بدو تاسیس تاکنون در حوزه ی اداری، مالی و عمرانی پرداخت و افزود:
بانک ملت با ارائه تسهیلات به مجموعه ی دانشگاه ها سابقه ی خوبی در اذهان دانشگا ها و مراکز آموزش عالی کشور به یادگار گذاشته و ما نیز از رشد و گستر ش همکاری با این بانک در حوزه های مالی و اعتباری استقبال می کنیم.
در ادامه آقای قاسم زاده مدیریت شعب بانک ملت استان ضمن بیان گزارشی از فعالیت های این بانک در حوزه ی آموزش عالی به بیان نکاتی در خصوص همکاری موثر دانشگاه و بانک در حوزه ی مالی و اعتباری پرداخت .
در این دیدار که ریاست بانک ملت شعبه اسفراین و معاونت اداری و مالی و مدیران مالی و طرح و برنامه مجتمع نیز حضور داشته،حاضرین در خصوص رشد و گسترش همکاری دانشگاه و بانک ملت به بیان نظرات خود پرداخته و در پایان مقرر گردید در خصوص اجرائی شدن موارد همکاری در قالب تفاهم نامه از سوی مدیریت بانک ملت استان پیگیری های لازم صورت پذیرد.


 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

پیام ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو دکتر محمد حاتمی،ریاست مجتمع آموزش عالی با صدور پیامی فرا رسیدن 16 آذر، روز دانشجو را گرامی داشت
برگزاری آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و تقدیر از برگزیدگان آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی در مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور معاونت دانشجوئی،ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.
قرارگیری نام عضو هیئت علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در فهرست یک درصدِ دانشمندان برتر جهان دکتر محمد حاتمی ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین در جمع یک درصد دانشمندان برتر و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.
انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی دانشگاه برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال تحصیلی 1402-1401


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها