دوشنبه 4 شهریور 1398 ساعت 11:29 - تعداد بازدید : 2028 چاپ خبر
اخبار دانشگاه اطلاعیه جذب مشاور پاره وقت
اطلاعیه جذب مشاور پاره وقت در مجتمع آموزش عالی اسفراین

 مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت تدریس دروس مشاوره ( مهارتهای زندگی و...) از افراد واجد شرایط ذیل به صورت پاره وقت (ساعتی )، دعوت به همکاری می نماید. از علاقه‌مندان به همکاری ، درخواست می گردد مدارک و مستندات خود را تا تاریخ 1398/06/20 به دفترمعاونت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین ( جناب آقای مهندس جلال امامی ) تحویل نمایند و یا به ایمیل ( emami@esfarayen.ac.ir )  ارسال نمایند تا جهت دعوت به مصاحبه، بررسی گردند.
لازم به ذکر است ارسال مدارک به منزله پذیرش همکاری نمی باشد و اعلام همکاری پس از بررسی مدارک و انجام مصاحبه به متقاضیان محترم اعلام می گردد.

 
در صورت پذیرش پس از مصاحبه، مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین هیچ گونه تعهد استخدامی اعم از شرکتی، قراردادی، پیمانی و رسمی را ندارد.
لطفا از ارسال اصل مدارک و همچنین مدارک غیر مرتبط جدا خودداری نمائید.

 
                                                            دکتر محمد حاتمی
                                                                معاونت آموزش، پژوهش و دانشجوییشرایط متقاضی:
دارا بودن مدرک تحصیلی در یکی از رشته های ذیل:

1- داشتن مدرک کارشناسی پرستاری ( جهت اجرا طرح پایش سلامت )
2- داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته های روانشناسی ( بالینی، عمومی، تربیتی)– حداقل 8 سال سابقه مرتبط
3- داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته های روانشناسی ( بالینی، عمومی، تربیتی)، مشاوره ( خانواده، تحصیلی، شغلی) و مددکاری

مدارک مورد نیاز:
  • یک قطعه عکس 4*3
  • مدارک شناسایی شامل:
  • کپی تمام صفحات شناسنامه
  • کپی  کارت ملی
  • کپی کارت وضعیت خدمت ( آقایان(
  • مدرک تحصیلی
  • رزومه کاری، پژوهشی و آموزشی
  • مستندات قید شده در رزومه
دانلود فایل رزومه
 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

برگزاری آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت دانشگاه با حضور مسئولین شهرستان و دانشگاه برگزار گردید
دیدار و گفتگو ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین برگزاری نشست مشترک ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین در خصوص راهکارهای همکاری موثر دانشگاه با صنعت و موانع و مشکلات پیش روی آن
برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان مدیریت دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به منظور بسترسازی لازم برای تقویت زمینه های مشارکت، همفکری، تصمیم سازی، برنامه ریزی و همکاری دانشجویان در امور صنفی و حفظ، پیگیری حقوق و حریم دانشجویی اقدام به برگزاری انتخابات شورای صنفی می نماید.
ویژه برنامه های هفته ی تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین ریاست اداره تربیت بدنی دانشگاه در گفتگویی با واحد روابط عمومی به تشریح مهمترین فعالیت ها و اقدامات هفته تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخت.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها