دوشنبه 12 آبان 1399 ساعت 19:34 - تعداد بازدید : 1911 چاپ خبر
اخبار دانشگاه بیانیه مجتمع آموزش عالی اسفراین در خصوص آمایش آموزش عالی و ساماندهی موسسات آموزش عالی خراسان شمالی
بیانیه هیات رئیسه،اعضا هیات علمی و کارکنان مجتمع آموزش عالی اسفراین در اعتراض به الحاق این مرکز آموزش عالی به دانشگاه بجنوردبیانیه هیات رئیسه،اعضا هیات علمی و کارکنان مجتمع آموزش عالی اسفراین در اعتراض به الحاق این مرکز آموزش عالی به دانشگاه بجنورد
 
 تحصیل علم و خود علم و تأثیر آن در آینده‌ی کشور، یک نقطه‌ی برجسته و اساسی برای نظام جمهوری اسلامی است. مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی )
 
به استحضار مردم فرهيخته و انقلابي شهرستان اسفراین و تمام کسانی که دل در گرو توسعه آموزش عالی در این شهرستان دارند می رساند پیرو نامه ارسالی در خصوص اجرای طرح آمایش و الحاق این مرکز آموزش عالی به دانشگاه بجنورد، مجتمع آموزش عالی اسفراین با قاطعیت مخالفت خود را با اجرای این طرح به دلایل ، دارا بودن بیش از 1950 دانشجو، 50 عضو هیات علمی جوان و برگزیده از دانشگاه های مطرح ایران،اشتغال بیش از 70 کارمند، کسب رتبه 6 در میان بیش از 30 دانشگاه صنعتی کشور به استناد پایگاه استنادی علوم جهان اسلام و همچنین بهره مندی از امکانات و زیر ساختهایی از قبیل 8 هکتار فضای فیزیکی و فضاهای مناسب آموزشی،خوابگاهی،کارگاهی و آزمایشگاهی اعلام می دارد و معتقد است اجرای آن با اصول کلی طرح آمایش مبنی بر ساماندهی و ماموریت گرایی دانشگاه ها با توجه به ظرفیت ها و نیازهای منطقه مغایرت دارد.
همچنین با توجه به ارتقا این مرکز به دانشگاه صنعتی در ردیف بودجه ملی در سال 1399، اجرای این طرح با منافع عمومی و قوانین بالا دستی مغایر بوده و بر محرومیت این شهرستان خواهد افزود. لذا جامعه دانشگاهی مجتمع آموزش عالی اسفراین با همراهی تمامی مسئولین و دلسوزان شهرستان در جهت توقف اجرای این طرح از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد کرد.
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #دانشگاه صنعتی_اسفراین

اخبار مرتبط

پیام ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو دکتر محمد حاتمی،ریاست مجتمع آموزش عالی با صدور پیامی فرا رسیدن 16 آذر، روز دانشجو را گرامی داشت
برگزاری آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و تقدیر از برگزیدگان آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی در مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور معاونت دانشجوئی،ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.
قرارگیری نام عضو هیئت علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در فهرست یک درصدِ دانشمندان برتر جهان دکتر محمد حاتمی ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین در جمع یک درصد دانشمندان برتر و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.
انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی دانشگاه برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال تحصیلی 1402-1401


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها