چهار شنبه 5 شهریور 1399 ساعت 12:50 - تعداد بازدید : 1863 چاپ خبر
اخبار دانشگاه بازدید نماینده محترم شهرستان اسفراین در مجلس شورای اسلامی از مجتمع آموزش عالی اسفراین
جناب آقای حسین پور نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از مجتمع آموزش عالی اسفراین در نشستی با ریاست، اعضا هیات رئیسه و مدیران مجتمع شرکت نمود.
جناب آقای حسین پور نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی باحضور در مجتمع آموزش عالی اسفراین از زیرساختها،اماکن ورزشی،سراهای دانشجوئی،فضاهای آموزشی و پژوهشی و پروژه های عمرانی مجتمع آموزش عالی اسفراین بازدید نمودند.
در این بازدید که با همراهی ریاست و اعضا هیات رئیسه و مدیران مجتمع انجام گردید ایشان از نزدیک در جریان مهم ترین فعالیتها،اقدامات،دستاوردها و برنامه های پیش و روی مجتمع آموزش عالی اسفراین قرار گرفتند.
درادامه نیز در نشستی با ریاست، اعضا هیات رئیسه و مدیران مجتمع مهمترین مسائل،مشکلات و برنامه های پیش و روی مجتمع مورد بررسی حاضرین قرار گرفت
در ابتدای این نشست آقای دکتر حیدری، ریاست مجتمع ضمن خیر مقدم و آرزوی توفیق برای نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی گزارشی از مهمترین اقدامات، فعالیتهای صورت گرفته و برنامه های پیش و رو در حوزه های مختلف ارائه نموده و افزود: مجتمع آموزش عالی اسفراین با بهره گیری از فضاهای فیزیکی مناسب،اساتید و اعضا هیات علمی توانمند و کارکنان ساعی و کوشا به خوبی خود را در سطح کشور و وزارت علوم مطرح نموده و هم اکنون در بسیاری از شاخص های ارزیابی وزارت عتف،جایگاه خوبی را در سطح دانشگاه های کشور دارا می باشد.
در ادامه این نشست تنی چند از مدیران و اعضا هیات علمی مجتمع ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته در حوزه های تحت مدیریت،به بيان ديدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند.
جناب اقای حسین پور،نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی در این جلسه عنوان کرد: موفقیت ها و دستاوردهای مجتمع آموزش عالی اسفراین در سطح دانشگاه های کشور قابل تقدیر است و هم اکنون مجتمع آموزش عالی اسفراین با بیش از دو هزار دانشجو و اعضای هیات علمی برجسته به ظرفیت و پتانسیلی غنی در استان مبدل شده است.
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود دو‌ صنعت عظیم فولاد و لوله گستر در شهرستان بر ضرورت ارتباط بیشتر مراکز علمی و دانشگاه ها با اماکن صنعتی و کارخانه ها در راستای حل مشکلات داخلی و نیازهای کشور تاکید نمود و در جهت حل مشکلات موجود قول مساعد دادند.


 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

پیام ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو دکتر محمد حاتمی،ریاست مجتمع آموزش عالی با صدور پیامی فرا رسیدن 16 آذر، روز دانشجو را گرامی داشت
برگزاری آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و تقدیر از برگزیدگان آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی در مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور معاونت دانشجوئی،ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.
قرارگیری نام عضو هیئت علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در فهرست یک درصدِ دانشمندان برتر جهان دکتر محمد حاتمی ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین در جمع یک درصد دانشمندان برتر و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.
انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی دانشگاه برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال تحصیلی 1402-1401


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها