سه شنبه 7 خرداد 1398 ساعت 11:55 - تعداد بازدید : 2540 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری ویژه برنامه شبهای قدر در دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین
به همت هیات فدائیان حضرت مهدی (عج) و با همکاری مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مراسم احیا و عزاداری شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین برگزار گردید.
دانشجویان و کارکنان دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین در شب شهادت حضرت علی علیه السلام علاوه بر سوگواری بمناسبت شهادت مولای متقیان، دعای جوشن کبیر را در جمعی معنوی قرائت کردند و از خداوند منان طلب آمرزش و مغفرت کردند.
این مراسم از ساعت 23:30 یکشنبه،دومین شب از شب های قدر ماه مبارک رمضان با قرائت قرآن و دعای جوشن کبیر توسط برادر مهدی محمودی و دیگر مداحان اهل بیت آغاز گردید.
در ادامه حجت السلام و المسلمین شرف خانی در خصوص فضیلت شبهای قدر و سیره امام علی (ع) به ایراد سخن پرداخته و دانشجویان را به پیروی از سیره و روش امامان معصوم ترغیب نمودند.
 ذکر مصیبت و قرآن به سر توسط کربلایی سجاد اتشیار و مداحی وسینه زنی توسط برادر سنجری و برزنونی از دیگر برنامه های دانشگاه در این مراسم معنوی بود.
در پایان برنامه ها نیز پذیرایی از دانشجویان و توزیع سحری انجام پذیرفت.

 
 

 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #شب_قدر #دانشگاه_فنی_و_مهندسی_اسفراین

اخبار مرتبط

برگزاری آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت دانشگاه با حضور مسئولین شهرستان و دانشگاه برگزار گردید
دیدار و گفتگو ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین برگزاری نشست مشترک ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین با مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین در خصوص راهکارهای همکاری موثر دانشگاه با صنعت و موانع و مشکلات پیش روی آن
برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان مدیریت دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به منظور بسترسازی لازم برای تقویت زمینه های مشارکت، همفکری، تصمیم سازی، برنامه ریزی و همکاری دانشجویان در امور صنفی و حفظ، پیگیری حقوق و حریم دانشجویی اقدام به برگزاری انتخابات شورای صنفی می نماید.
ویژه برنامه های هفته ی تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین ریاست اداره تربیت بدنی دانشگاه در گفتگویی با واحد روابط عمومی به تشریح مهمترین فعالیت ها و اقدامات هفته تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخت.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها