دوشنبه 31 مرداد 1401 ساعت 14:21 - تعداد بازدید : 705 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری مسابقات کشوری شطرنج به میزبانی مجتمع اموزش عالی اسفراین
در راستای عمل به رسالت اجتماعی دانشگاه صورت پذیرفت: مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین میزبان برگزاری مسابقات کشوری شطرنج
دکتر امین نباتی معاونت اداری،مالی و مدیریت منابع دانشگاه در گفتگو با واحد روابط عمومی دانشگاه در این خصوص عنوان کرد: در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی وکمک به فعالیتهای ورزشی و در همکاری با اداره تربیت بدنی شهرستان و هیات شطرنج، مجتمع آموزش عالی اسفراین میزبانی و اسکان شرکت کنندگان در مسابقات کشوری شطرنج جام اترک که با حضور 244 شرکت کننده آقا و 71 شرکت کننده خانم خانم از ۱۹ استان و ۴۶ شهرستان کشور به مدت ۵ روز در شهرستان اسفراین برگزار می گردد را عهده دار گردید.

ایشان با بیان اینکه در این راستا یکی از اماکن آموزشی دانشگاه به سبب دارا بودن فضای مناسب وکافی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع جهت برگزاری مسابقات و سراهای دانشجویی، مهمانسرا،سلف سرویس و سالن همایش دانشگاه جهت اسکان، پذیرایی از شرکت کنندگان و برگزاری آئین اختتامیه در اختیار مجریان برنامه قرار گرفت.

شایان ذکر است که مسابقات کشوری شطرنج جام اترک در دو بخش استاندارد و سرعتی (بلیتس) در دو جدول A شامل بازیکنان با رنکینگ 1400 تا 2200 و جدول B شامل بازیکنانی با رنکینگ زیر 1400 در 9 دور به روش سوئیسی برگزار گردید و در پایان به 28 نفر از برگزیدگان جوایزی به ارزش 470.000.000 ریال اهدا گردید.

 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #رسالت_اجتماعی #مسابقات_شطرنج_کشوری #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

برگزاری آئین روز درختکاری در مجتمع آموزش عالی اسفراین آئین روز درختکاری با حضور شهردار محترم،رئیس شورای شهر و ریاست و مسئولین دانشگاه در مجتمع آموزش عالی اسفراین انجام پذیرفت.
انتصاب رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین طی حکمی از سوی دکتر محمد علی زلفی گل، وزیر علوم و تحقیقات و فناوری دکتر محمد حاتمی دانشیار مهندسی مکانیک به عنوان رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین منصوب شد.
ارتقاء علمی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در اولین جلسه هیات ممیزه مشترک دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خراسان شمالی، با ارتقاء دکتر مصطفی عابدی عضو هیات علمی گروه ریاضی مجتمع آموزش عالی اسفراین به مرتبه دانشیاری موافقت گردید.
موفقیت تیم تنیس روی میز دانشگاه در مسابقات ورزشی دانشگاه های منطقه 9 کشور کسب مقام سوم تیم تنیس روی میز مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در مسابقات تنیس روی میز دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۹ کشور


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها