دوشنبه 31 مرداد 1401 ساعت 14:21 - تعداد بازدید : 503 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری مسابقات کشوری شطرنج به میزبانی مجتمع اموزش عالی اسفراین
در راستای عمل به رسالت اجتماعی دانشگاه صورت پذیرفت: مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین میزبان برگزاری مسابقات کشوری شطرنج
دکتر امین نباتی معاونت اداری،مالی و مدیریت منابع دانشگاه در گفتگو با واحد روابط عمومی دانشگاه در این خصوص عنوان کرد: در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی وکمک به فعالیتهای ورزشی و در همکاری با اداره تربیت بدنی شهرستان و هیات شطرنج، مجتمع آموزش عالی اسفراین میزبانی و اسکان شرکت کنندگان در مسابقات کشوری شطرنج جام اترک که با حضور 244 شرکت کننده آقا و 71 شرکت کننده خانم خانم از ۱۹ استان و ۴۶ شهرستان کشور به مدت ۵ روز در شهرستان اسفراین برگزار می گردد را عهده دار گردید.

ایشان با بیان اینکه در این راستا یکی از اماکن آموزشی دانشگاه به سبب دارا بودن فضای مناسب وکافی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع جهت برگزاری مسابقات و سراهای دانشجویی، مهمانسرا،سلف سرویس و سالن همایش دانشگاه جهت اسکان، پذیرایی از شرکت کنندگان و برگزاری آئین اختتامیه در اختیار مجریان برنامه قرار گرفت.

شایان ذکر است که مسابقات کشوری شطرنج جام اترک در دو بخش استاندارد و سرعتی (بلیتس) در دو جدول A شامل بازیکنان با رنکینگ 1400 تا 2200 و جدول B شامل بازیکنانی با رنکینگ زیر 1400 در 9 دور به روش سوئیسی برگزار گردید و در پایان به 28 نفر از برگزیدگان جوایزی به ارزش 470.000.000 ریال اهدا گردید.

 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #رسالت_اجتماعی #مسابقات_شطرنج_کشوری #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

پیام ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو دکتر محمد حاتمی،ریاست مجتمع آموزش عالی با صدور پیامی فرا رسیدن 16 آذر، روز دانشجو را گرامی داشت
برگزاری آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و تقدیر از برگزیدگان آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی در مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور معاونت دانشجوئی،ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.
قرارگیری نام عضو هیئت علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در فهرست یک درصدِ دانشمندان برتر جهان دکتر محمد حاتمی ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین در جمع یک درصد دانشمندان برتر و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.
انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی دانشگاه برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال تحصیلی 1402-1401


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها