سه شنبه 11 آبان 1400 ساعت 16:18 - تعداد بازدید : 1591 چاپ خبر
اخبار دانشگاه ویژه برنامه های هفته ی تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین
ریاست اداره تربیت بدنی دانشگاه در گفتگویی با واحد روابط عمومی به تشریح مهمترین فعالیت ها و اقدامات هفته تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخت.
علی قربانی شیراز رئیس اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی اسفراین در گفتگو با روابط عمومی مجتمع ویژه برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین را تشریح کرد. این مقام مسئول در این گفتگو با بیان اینکه امسال به دلیل محدودیت کرونایی ویژه برنامه های دانشگاه برای دانشجویان عزیز به صورت مجازی برگزار گردید افزود:4 مسابقه ورزشی شامل طناب زنی،گلگشت،حرکات ورزشی و مهارت با توپ ویژه دانشجویان به صورت مجازی برنامه ریزی گردیده و در حال اجرا می باشد.
همچنین اداره تربیت بدنی دانشگاه به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و در جهت افزایش روحیه نشاط،شادابی و تندرستی اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان محترم و اعضاء هیات علمی نمود که  این مسابقات در سه رشته دارت، تیراندازی با کمان و فریزبی و در دو بخش آقایان و بانوان و با استقبال بسیار خوب همکاران دانشگاهی برگزار گردید. همچنین برگزاری رویداد دوچرخه سواری ویژه همکاران دانشگاه و کارگاه های آموزشی تخصصی با استفاده از اساتید رشته تربیت بدنی نیز از دیگر برنامه های هفته تربیت بدنی دانشگاه بود که 4 کارگاه کاهش و افزایش وزن،مقدمات بدنسازی،استعدادیابی در ورزش و آشنایی با TRX  در بدنسازی جهت همکارن دانشگاهی و علاقه مندان پیش بینی و برگزار گردید.
این مقام مسئول در پایان ضمن تقدیر و قدردانی از حمایتهای ریاست محترم و هیات رئیسه از حوزه تربیت بدنی اظهار داشت: در آئینی با حضور مدیران،همکاران حوزه تربیت بدنی و کارکنان و اعضا هیات علمی دانشگاه از برگزیدگان مسابقات ورزشی همکاران با اهداء لوح سپاس و هدیه تقدیر و قدردانی به عمل آمد و ان شاالله با اتمام مسابقات دانشجویان نیز تقدیر و قدردانی از برگزیدگان برنامه ریزی و اجرا خواهد گردید.

 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #هفته_تربیت_بدنی #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

پیام ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو دکتر محمد حاتمی،ریاست مجتمع آموزش عالی با صدور پیامی فرا رسیدن 16 آذر، روز دانشجو را گرامی داشت
برگزاری آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و تقدیر از برگزیدگان آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی در مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور معاونت دانشجوئی،ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.
قرارگیری نام عضو هیئت علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در فهرست یک درصدِ دانشمندان برتر جهان دکتر محمد حاتمی ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین در جمع یک درصد دانشمندان برتر و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.
انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی دانشگاه برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجوئی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال تحصیلی 1402-1401


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها